Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Michael Kors zegarki

Michael Kors Bradshaw zegarki

Zegarek Michael Kors Bradshaw to nowoczesny chronograf z klasycznym akcentem. Zegarek jest dostępny w różnych kolorach, rozmiarach i wersjach. To prawdziwy zegarek Michaela Korsa, ponieważ jest zarówno modny, jak i dobrej jakości. To sprawia, że zegarek Bradshaw jest wyjątkowo popularny.

3 zegarki

Cechy charakterystyczne Michael Kors Bradshaw

Fani zegarków Michael Kors natychmiast rozpoznają model Bradshaw! To popularny zegarek będący od dawna w kolekcji. Projekt jest elegancki i nowoczesny, ale rzymskie cyfry na godzinach 12-2-4-6-8 i 10 nadają mu klasycznego i szykownego wyglądu.
Za pomocą chronografu (stopera) mierzysz godziny, minuty i sekundy. Niektóre modele mają okienko datownika na 4 lub 6 godzinie.
Model Michael Kors Bradshaw jest dostępny w dwóch rozmiarach: oversized - 43 mm i mini - 36 mm. Sprawia to, że zegarek jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Nowy wygląd za pomocą nowego paska

Czy masz już zegarek Michael Kors Bradshaw i czy chcesz odmiany? Za pomocą innego paska możesz sprawić, że zegarek będzie wyglądał jak nowy lub bardzo się różnił. Połącz kolory i materiały, takie jak czarna skóra lub guma ze złotym metalowym zegarkiem. Spójrz na naszą stronę pasków do zegarków Michael Kors i znajdź pasek lub bransoletę pasującą do Twojego zegarka.

Kup zegarek Michael Kors Bradshaw online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.