Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Aikon

Maurice Lacroix Festina zegarki

Zegarek Maurice Lacroix Aikon oparty jest na słynnym modelu Maurice Lacroix z lat 90: Calypso.  Nazwa to fonetyczna reprezentacja angielskiego słowa Icon.
Z taką nazwą ten zegarek naprawdę musiał stać się ikoną. Wyraźnie ostro zakończona koperta z kontrastującymi "uchwytami" na ramce jest bardzo typowa dla tego modelu i często naśladowana.

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Szwajcarska jakość

Wybierz szwajcarską jakość oryginału. Ponieważ każdy zegarek z linii Maurice Lacroix Aikon emanuje luksusem z doskonałym wykończeniem i zawiera bardzo precyzyjny szwajcarski mechanizm. Aikon jest dostępny w trzech rozmiarach: 35 mm, 42 mm i 44 mm. Mistrzostwo zegarmistrza pokazuje się w szczegółach; doskonała wodoodporności, antyrefleksyjnym szafirowym szkiełkiem, najlepszym skórzanym pasku, prawdziwych diamencikach. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zegarek kwarcowy, czy automatyczny Aikon, zawsze będziesz mieć pewność nie tylko pięknego, ale również bardzo dokładnego zegarka.

Kup zegarek Maurice Lacroix Aikon online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.