aikon

Maurice Lacroix Festina zegarki

Zegarek Maurice Lacroix Aikon oparty jest na słynnym modelu Maurice Lacroix z lat 90: Calypso.  Nazwa to fonetyczna reprezentacja angielskiego słowa Icon.
Z taką nazwą ten zegarek naprawdę musiał stać się ikoną. Wyraźnie ostro zakończona koperta z kontrastującymi "uchwytami" na ramce jest bardzo typowa dla tego modelu i często naśladowana.
8 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Płeć
Type Band
Tworzywo koperty
Kolor zegarka
Kolor tarczy
Powrót Filtr
 

Szwajcarska jakość

Wybierz szwajcarską jakość oryginału. Ponieważ każdy zegarek z linii Maurice Lacroix Aikon emanuje luksusem z doskonałym wykończeniem i zawiera bardzo precyzyjny szwajcarski mechanizm. Aikon jest dostępny w trzech rozmiarach: 35 mm, 42 mm i 44 mm. Mistrzostwo zegarmistrza pokazuje się w szczegółach; doskonała wodoodporności, antyrefleksyjnym szafirowym szkiełkiem, najlepszym skórzanym pasku, prawdziwych diamencikach. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zegarek kwarcowy, czy automatyczny Aikon, zawsze będziesz mieć pewność nie tylko pięknego, ale również bardzo dokładnego zegarka.

 

Kup zegarek Maurice Lacroix Aikon online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.