Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Maserati

Maserati Traguardo zegarki

Zegarek Maserati Traguardo zostanie rozpoznany przez prawdziwego miłośnika spośród tysięcy innych. Typowe dla zegarków z tej kolekcji jest zastosowanie wyrafinowanych i niepowtarzalnych materiałów oraz perfekcyjny stopień wykończenia. Widać to wyraźnie w modelach szkieletowych, w których mechanizm lub jego część – ruchome części i łożyska – jest widoczna przez tarczę. Lepszego wykończenia nie da się żądać. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów jest również widoczne w chronografach. Jeśli zdecydujesz się na zakup zegarka Maserati Traguardo w dowolnym kolorze, modelu lub rodzaju paska, wiemy na pewno, że będziesz cieszyć się nim przez długie lata. I nie zapomnij - dodasz do swojej kolekcji zegarków prawdziwą perełkę!

16 zegarki

Maserati wygrywa z Traguardo

Słowo „Traguardo” ma kilka znaczeń. W sporcie oznacza „metę”, a w sensie przenośnym „cel” lub „kierunek”. Celem Maserati było wprowadzenie na świat sportowej, a jednocześnie eleganckiej, linii zegarków i z pewnością im się to udało. Dzięki wysokiej jakości materiałom (stal chirurgiczna) i niepowtarzalnej kolorystyce, zegarki Traguardo mają swój odważny styl. Te wyrafinowane modele są dostępne w różnych kolorach i cenach. Jaki jest Twój cel na dziś? Zobacz naszą kolekcję Traguardo! Kup zegarek Maserati Traguardo online na stronie {{websitename}} {{websitename}} to internetowy specjalista od markowych zegarków, dla którego najważniejsza jest obsługa i wiedza. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub e-mail.