Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Maserati

Maserati Successo zegarki

Elementy na tarczy, inspirowane tradycyjną osłoną chłodnicy Maserati, wraz z dynamicznym wyglądem koperty zegarka sprawiają, że zegarki Maserati Successo to uczta dla oczu. Stylowy, klasyczny i jednocześnie bardzo wytrzymały - idealne połączenie, jeśli nas pytasz. Modele z kolekcji Maserati Successo dość mocno różnią się między sobą - możesz wybrać model z brązowym skórzanym paskiem, ale jedną z opcji jest również zegarek Successo ze srebrnym paskiem lub nawet silikonowym paskiem. Od modeli męskich po damskie, od wąskich po szerokie i od złotych po czerń – każde życzenie zostało wzięte pod uwagę. I oczywiście zawsze można je powiązać ze źródłem inspiracji, osłoną chłodnicy. Który zegarek Maserati Successo jest Twoim ulubionym?

24 zegarki

Kup zegarek Maserati Successo online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.