Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Maserati

Maserati Sfida zegarki

Jednak jedną z naszych ulubionych kolekcji Maserati jest kolekcja Maserati Sfida. I zauważamy, że to nie tylko my, ale również miłośnicy Maserati są entuzjastycznie nastawieni do zegarków z tej kolekcji. Typową cechą tarczy zegarka Maserati Sfida jest inspiracja sportową charakterystyką samochodów Maserati, dzięki czemu jest bardzo rozpoznawalna. Niezależnie od tego, czy lubisz nosić chronograf, czy wolisz zegarek kwarcowy – oba te elementy znajdziesz w kolekcji Maserati Sfida. Oczywiście zawsze trzymają się swojego źródła inspiracji – samochodu. Złote, srebrne, czarne, dwukolorowe, a nawet białe, wszystko jest możliwe. Który zegarek Maserati Sfida wkrótce zabłyśnie na Twojej ręce?

10 zegarki

Kup zegarek Maserati Sfida online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.