Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Maserati zegarki

Maserati Meskie zegarki

Męskie zegarki Maserati są luksusowymi włoskimi zegarkami o dobrej relacji jakości do ceny, rozpoznawalnymi dzięki typowej koronce Maserati. Mimo, że Maserati pierwotnie jest znaną marką samochodową i ma długą historię w produkcji luksusowych samochodów sportowych, z pewnością odniosła też sukces w projektowaniu stylowych i sportowych zegarków męskich. To, że marka znana jest głównie z wpływu, jaki wywarła na świat wyścigów, znajduje odzwierciedlenie w nazwach męskich zegarków Maserati. Na przykład mamy w naszej kolekcji Potenza, Successo i Epoca.

121 zegarki

Szeroki wybór męskich zegarków Maserati

Zegarki męskie Maserati są dostępne w różnych kolorach i z różnymi rodzajami mechanizmów i pasków do zegarków. Możesz wybrać model męski z czarnym lub niebieskim skórzanym paskiem, ale są też zegarki ze złotymi lub srebrnymi metalowymi paskami. Jeśli uznasz, że ten typ paska jest trochę zbyt toporny, możesz wybrać pasek Milanese. Zegarki mają też różne rodzaje mechanizmów. To, czy wybierasz automatyczny zegarek, czy chronograf, często zależy od tego, gdzie chcesz używać zegarka. Gdy cenisz sobie funkcję stopera, wybierz chronograf. Kiedy chcesz zegarek bez baterii, który nakręca się po prostu przez jego noszenie, wybierz automatyczny zegarek.

Kup męski zegarek Maserati na Mastersintime.pl

Na Mastersintime.pl znajdziesz wyłącznie 100% oryginalne markowe paski. Nie tylko najnowsze modele, ale też starsze. Tak szeroki wybór zapewnia, że jest ogromna szansa, że znajdziesz idealny pasek pasujący do Twojego zegarka.