Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Maserati

Maserati Epoca zegarki

Zegarki z kolekcji Epoca marki Maserati tchną stylem vintage. Odzwierciedla to nie tylko okrągła tarcza, typowa dla lat 40-tych i 50-tych, ale także wskazuje na to logo Trident. Logo to było używane na samochodzie Maserati z 1926 roku, Tipo 26. Nie ma nic bardziej zabytkowego niż to! Niezależnie od tego, czy wolisz zegarek Maserati Epoca z brązowym skórzanym paskiem, czy też złoty lub dwukolorowy pasek Milanese – dla każdego miłośnika Maserati w kolekcji znajdzie się odpowiedni model. Uwzględniono nawet fanów modeli Skeleton. Wybrałeś już?

14 zegarki

Kup zegarek Maserati Epoca online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.