Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Mastersintime.pl Kody rabatowe i vouchery

Życie jest już wystarczająco drogie. Zaoszczędź na zakupach w Mastersintime.pl dzięki tym poradom zniżkowym i bezpłatnym dodatkom w Mastersintime.pl. Aktualne kody rabatowe Mastersintime.pl oraz inne promocje i rabaty znajdziesz na Mastersintime.pl.

Kod rabatowy Mastersintime.pl na zniżkę 5 EUR

Chciałbyś natychmiastowej zniżki na zakupy 5 EUR? Zapisz się do naszego newslettera. Po rejestracji otrzymasz kod rabatowy, który możesz natychmiast wymienić na rabat przy następnym zakupie za ponad 75 EUR. Dzięki subskrypcji naszego newslettera wiesz również, że zawsze wiesz o najlepszych promocjach i ofertach! Wykorzystaj swój kod rabatowy podczas procesu płatności.

Zawsze BEZPŁATNIE na Mastersintime.pl

Bezpłatna wysyłka

Zawsze bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 50 EUR na terenie UE.

Bezpłatny zwrot

Zawsze możesz zwrócić przesyłkę bezpłatnie w ciągu 30 dni od otrzymania. Warunki zwrotu znajdziesz na stronie Zwroty i wymiana

Bezpłatne dopasowanie bransolety

Zegarki z (metalową) bransoletą są zawsze dopasowywane bezpłatnie. Uzupełnij swój rozmiar nadgarstka w trakcie składania zamówienia, a my zajmiemy się resztą. Oczywiście wysyłamy niewykorzystane ogniwa bransolet.
Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.
 

Bezpłatny dodatkowy rok gwarancji HWG

Jest to specjalna i wyjątkowa bezpłatna usługa, która przedłuża gwarancję producenta o jeden dodatkowy rok. Data rozpoczęcia gwarancji producenta (producenta/fabryki) to data na karcie gwarancyjnej lub data na fakturze.

Bezpłatne prezenty do zamówień

W naszym sklepie internetowym można znaleźć ładne prezenty przy zakupie różnych produktów. Czytaj nasz newsletter i media społecznościowe, aby otrzymywać najnowsze informacje o zniżkach i dodatkach.