Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zaskocz ukochaną osobę idealnym prezentem: zegarkową kartą prezentową!

Gift set Banner
W niektórych przypadkach znalezienie idealnego prezentu dla kogoś może być bardzo trudne. Może nie znasz zbyt dobrze tej osoby lub życzenia odbiorcy są tak skomplikowane, że nie odważysz się dokonać dobrego wyboru. Co jeśli trafisz kulą w płot?
Karta podarunkowa Mastersintime.pl to stylowa karta podarunkowa, która pozwala komuś swobodnie wybrać zegarek lub pasek, dzięki czemu odbiorca może być pewien, że idealnie spełni jego życzenia. W ten sposób zawsze będziesz mieć rację! Kartę można łatwo zamówić na stronie internetowej i jest dostępna w różnych wartościach, od 10 do 150 USD.

0 produktuów

Nie znaleziono wyników.