Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Japanese watches Banner

Japanese watch brands

Japońskie marki zegarków są znane ze swojej solidności i niezawodności oraz przodują w zakresie innowacji. Decydując się na japoński zegarek takich marek jak Seiko, Citizen, Orient czy Casio, możesz mieć pewność, że będziesz się nim cieszyć przez długie lata, gdyż japońskie zegarki nie tylko dobrze wyglądają, ale mają też doskonały stosunek jakości do ceny.

1190 zegarki

Rozwój japońskiego przemysłu zegarmistrzowskiego

Najsłynniejsze japońskie marki zegarków to SeikoCasioCitizen Orient. Marki te nazywane są także „Wielką Czwórką”. Ponadto marki takie jak Lorus G-Shock są również znane i lubiane na całym świecie.
Japonia ma długą historię produkcji zegarków. Od XVI wieku – wraz z przybyciem portugalskich i holenderskich misjonarzy oraz kupców – zaczęto produkować zegary, a później zegarki (kieszonkowe).

Po drugiej wojnie światowej Japonia chciała stać się Szwajcarią Azji i dążyła do rozpoczęcia produkcji zegarków mechanicznych w coraz bardziej wydajny i zmechanizowany sposób. KW przeciwieństwie do tradycyjnych zachodnich marek zegarków, gdzie duża część produkcji nadal była prowadzona na małą skalę i ręcznie. W przypadku zegarków japońskich marek wskaźnik błędów był zatem znacznie niższy, a stosunek ceny do jakości znacznie lepszy.

Od zegarków mechanicznych po zegarki kwarcowe

Od lat 60-tych XX wieku japońskie marki zegarków w pełni angażują się w tworzenie innowacyjnych i elektronicznych zegarków w przystępnej cenie. Japońskie zegarki kwarcowe w szybkim czasie podbiły światowy rynek, a nawet zagroziły szwajcarskiemu przemysłowi zegarmistrzowskiemu.

Tanie japońskie zegarki

Japońskie marki zegarków niezasłużenie kojarzą się z tanimi zegarkami. Asortyment modeli japońskich zegarków zawsze pozostawał bardzo szeroki. Było to i jest możliwe, ponieważ japońskie marki zegarków zawsze trzymały badania i rozwój we własnych rękach. W rezultacie japońskiemu przemysłowi zegarków udało się wyprodukować niezawodne zegarki w zawrotnym tempie i za dobrą cenę. Wśród japońskich marek zegarków znajdziesz tanie zegarki do codziennego użytku, na przykład Lorus czy Casio, po droższe zegarki do garnituru od Seiko Presage< /a> i Orient Star.

Japońskie luksusowe zegarki

Gdzie szwajcarskie marki zegarków szczycą się zegarkami „produkowanymi” ręcznie we własnym zakresie, Japończycy są znacznie skromniejsi. Linie luksusowych zegarków z „wielkiej czwórki”, takie jak G-Shock MR-G, również zawierają mechanizmy opracowane i wyprodukowane w całości we własnym zakresie.
Japońskie marki zegarków również są dumne ze swojej historii. Weźmy na przykład tradycyjne modele Seiko, takie jak linia Alpinist lub rocznicowe edycje G-Shock. Poza tym japońskie zegarki są z reguły bardzo innowacyjne i zaawansowane technologicznie. Na przykład profesjonalne zegarki nurkowe Citizen Promaster lub zegarki GPS Seiko Astron.

Japońskie zegarki męskie

Japońskie zegarki męskie są innowacyjne, mocne i niezawodne. Jeśli lubisz fajne cyfrowe zegarki, to G-Shock będzie Twoją marką. Jeśli szukasz klasycznego zegarka do nurkowania, to linia Orient Mako jest naprawdę czymś dla Ciebie. A może chcesz lekki zegarek? W takim razie polecamy linię Citizen SuperTitanium.

Japońskie zegarki dla kobiet

Japońskie marki zegarków zazwyczaj mają specjalną kolekcję zegarków damskich. Na przykład linia Baby-G marki G-Shock lub ekologiczne zegarki damskie Citizen L. Jedno jest pewne: zegarki damskie japońskich marek zegarków są wysokiej jakości i dostępne we wszystkich przedziałach cenowych i stylach.

Kup zegarek japońskiej marki online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza specjalistyczna są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.