Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Japanese watches Banner

Japanese watch brands

Japonia ma długą tradycję produkcji zegarków i do dzisiaj produkuje dużą część zegarków mechanicznych na świecie. Japońskie marki zegarków są znane ze swojej solidności i niezawodności, a zegarki są w większości produkowane przez roboty - w przeciwieństwie do szwajcarskich marek zegarków, gdzie duża część produkcji jest nadal wykonywana ręcznie. Zastosowanie robotów zapewnia, że współczynnik błędów zegarków japońskich marek zegarków jest znacznie niższy niż szwajcarskich, a stosunek ceny do jakości jest znacznie koszystniejszy. Jeśli więc wybierzesz zegarek takiej marki jak Seiko, Orient czy Casio, możesz być pewien, że będziesz się nim cieszyć przez długie lata.

1203 zegarki

Japońskie marki zegarków dla kobiet i mężczyzn

Istnieje kilka japońskich marek zegarków, które mają w swojej kolekcji modele damskie, jak i męskie, w tym Seiko i Casio. Fajne jest to, że obie marki oferują również różne ich rodzaje. Na przykład, jeśli jesteś twardzielem i zegarek może być niezbyt delikatny, wybierz chronograf Seiko. Jeśli lubisz subtelność i wyrafinowanie, Seiko może również zaoferować Ci zegarek analogowy zpaskiem z ogniwek lub skórzanym. To samo dotyczy marki Casio. Krótko mówiąc, wybór jest ogromny i ze względu na różne przedziały cenowe znajdą się modele dostępne dla każdego.

Kup zegarek japońskiej marki online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi czekają na Twój telefon lub mail.