Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Ice-Watch zegarki

Ice-Watch Ice Sporty zegarki

Kolekcja ICE-Watch Sili zawdzięcza nazwę silikonowemu paskowi, który mają zegarki z tej kolekcji. Paski te zapewniają bardzo wygodne dopasowanie. Dostępne w różnych lśniących podkolekcjach, zawsze przyjemne w noszeniu!

8 zegarki

Our collection ICE-Watch Sili watches

Nasza kolekcja zegarków Sili ICE-Watch składa się z damskich, męskich i dziecięcych zegarków (ICE-Mini). Podzieliliśmy kolekcję Sili na kilka podkategorii:

ICE-Forever

Ta kultowa kolekcja jest pierwszą kolekcją ICE-Watch i wciąż jest podstawą marki. Wszystkie modele ICE-Forever są dostępne w dziesięciu różnych kolorach, ale także w co najmniej trzech różnych rozmiarach. Znajdziesz odpowiedni zegarek na każdą okazję. Dodaj więcej kolorów do swojego życia i zbierz wszystkie zegarki ICE-Forever.

ICE-Solid

Chociaż są one podobne, zegarki ICE-Solid i zegarki ICE-Forever z pewnością się różnią. Na przykład tarcza zegarków ICE-Solid jest inna. Zegarki te są minimalistyczne i nie mają okna datownika. Również godzina 12 nie jestliczbą, ale zamiast tego jest trójkąt. Zegarki ICE-Solid są dostępne w różnych jaskrawych kolorach.

ICE-Mini

Kolekcja ICE-Mini ma połączenie z zegarkami ICE-Forever. Ta sama koncepcja, tylko w ośmiu różnych kolorach i małych rozmiarach odpowiednich dla dzieci. Jasne kolorowe cyfry na tarczy zapewniają dodatkowy radosny akcent, a liczby są duże, co ułatwia odczytanie zegara. Wszystkie modele mają wodoodporność do 10 ATM, więc są odpowiednie dla dzieci do pływania.

ICE-Watch BMW

Jednym z partnerów ICE-Watch jest niemiecki producent samochodów BMW. W maju 2013 r. kolekcja ujrzała światło dzienne. Inspiracją dla projektu jest projekt BMW Motorsports. Zapewnia to sportowy, a jednocześnie elegancki wygląd tych zegarków. Dostępne również modele kwarcowe i kwarcowe chronografy.

ICE-Chrono

Jak sama nazwa wskazuje, ta kolekcja zawiera chronografy. Są one dostępne w dużych rozmiarach. Na przykład są zegarki o średnicy obudowy 48 mm, ale są także takie ze średnicą koperty 53 mm. Zegarki o rozmiarze 53 mm znajdują się w kolekcji ICE-Chrono Electrik. Wygląd tych zegarków jest sportowy, ale i elegancki. Neonowe kolory i wyraźne detale kontrastują z czarnym kolorem zegarka. 

ICE Crystal

Zegarki ICE Crystal są bardzo kobiece. Krawędź tarczy zegarka zdobią setki błyszczących kryształów Swarvoski. Te zegarki to błyszcząca doskonałość. Glamour to jest to!

ICE-Sporty

Sportowy wygląd kolekcji ICE-Sporty błyszczy dzięki zastosowaniu kontrastujących kolorów, takich jak niebieski z pomarańczowymi detalami. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz na siłowni, czy relaksujesz się na tarasie przy drinku - zegarki ICE-Sporty zawsze błyszczą.

ICE-Vintage

Niezwykłą linią jest kolekcja ICE-Vintage. Te retro-eleganckie zegarki są wyposażone w skórzany pasek z grubymi przeszyciami. Podstawowe kolory w tej kolekcji to czarny, brązowy i beżowy. Ten klasyczny, ale elegancki zegarek jest ponadczasowy. Jest idealnym wyborem, jeśli chcesz zachować mieć zegarek w spokojnym kolorze, ale nadal chcesz zachować wygląd zegarka ICE!

Zegary ICE-Clock

Zainspirowany ICE-Watch? Oprócz zegarków na rękę dostępne są również zegary ścienne w różnych kolorach. Naprawdę przyciągają wzrok do ściany!

Kup zegarki ICE-Watch Sili online

The ICE-Watch Sili Collection consists of many different watches, which makes it difficult to choose. Therefore, use the filters to find the perfect watch that suits you.