Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Hugo Boss zegarki

BOSS watches women

Damskie zegarki BOSS znane są z subtelnego wykorzystania kolorów, uderzająco stylowych wzorów i pięknych materiałów wysokiej jakości. Na przykład duża część damskiej kolekcji BOSS wykonana jest ze stali chirurgicznej. Zaletą tego rodzaju materiału jest to, że nie ma na niego wpływu pot i woda (morska) oraz rzadko powoduje podrażnienia skóry. Doskonały! Niezależnie od tego, czy szukasz modelu minimalistycznego, czy klasycznego, chronografu lub analogowego zegarka damskiego, modelu w kolorze czarnym, złotym lub srebrnym - bogata kolekcja zegarków damskich BOSS sprawia, że wybór jest tak szeroki, że może być Ci trudno wybrać (tylko jeden).

55 zegarki

Kup damski zegarek BOSS

Kolekcja damska BOSS składa się z kilku modeli, z których każdy ma swoje własne cechy. Na przykład model Praise jest niezwykle minimalistyczny z subtelną tarczą i paskiem milanese do zegarka. Zegarek dostępny jest tylko w jednym kolorze (złoty, srebrny lub różowy) co sprawia, że jest ponadczasowy. Jeśli podoba Ci się nieco bardziej ostry, Symphony może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ten model dla kobiet ma ładny wąski pasek w połączeniu ze stosunkowo szeroką kopertą, dzięki czemu wygląda na nieco bardziej wytrzymały. Możliwe kombinacje kolorów czynią go jeszcze bardziej wyjątkowym. Który model jest dla Ciebie idealny?

Kup damski zegarek BOSS online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.