POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Opis produktu
Pasek do zegarka Hugo Boss jest wykonany z materiału skóra i jest zamocowany do zegarka za pomocą… kołki sprężyste. Ten pasek ma szerokość 22 mm i zamyka się za pomocą sprzączka. Ten pasek nie ma prostego mocowania, co oznacza, że pasuje wyłącznie do zegarków z poniższej listy.
| Materiał Paska | Skóra |
| Szerokość uchwytu | 22 mm |
| Szerokość między uchwytami | 22 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 22 mm |
| Kolor paska | brązowy |
| Kolorowe szwy | brązowy |
| Rodzaj zapięcia | Sprzączka |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Nie |
Zamówienie otrzymane bardzo szybko. Bransoletka pasuje idealnie i jest autentycznym modelem marki. Jestem w pełni zadowolony i bez wahania polecam tę stronę.
Commande reçue très rapidement. Le bracelet est parfaitement conforme et il s’agit bien d’un modèle authentique de la marque. Je suis pleinement satisfaite et recommande ce site sans hésitation.
Bransoletka spełnia moje oczekiwania.
Das Armband entspricht und erfüllt meine Erwartungen.
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.