Huawei zegarki

Huawei to marka, która reprezentuje w pełni połączony i inteligentny świat, także jeśli chodzi o ich smartwatche. Choć brzmi to bardzo technicznie, Huawei znalazł idealną równowagę. Smartwatch tej marki jest połączeniem sztuki i technologii. Jego klasyczny wygląd sprawia, że możesz je nosić tak w godzinach pracy, jak i w wolnym czasie. To doskonałe cechy smartwatcha, jeśli o to pytasz, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
2 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Płeć
Kolor zegarka
Średnica
Tworzywo koperty
Czas
Powiadomienia
GPS
Monitor bicia serca
Zdrowie/Fitness
Running
Swimming
Cycling
Media
Różnorodne funkcje
Powrót Filtr
 

Zakup smartwatcha Huawei

Gdy już zdecydujesz się na zegarek Huawei, będziesz musiał odpowiedzieć sobie na pytanie: którą serię wybierzesz? Na Masters In Time możesz wybierać między innymi Huawei Watch GT2, Huawei Watch GT2 Pro i Huawei Watch Fit. Każda seria ma swoje cechy, zalety i wygląd. Przemyśl, co uważasz za ważne i co chcesz robić ze smartwatchem Huawei. Huawei Watch Fit jest idealny do biegania dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS (jest też wodoodporny), Huawei Watch GT2 może pomóc Ci osiągnąć sportowe cele, a Huawei Watch GT2 Pro ma bardziej luksusowe wykończenie niż zwykły GT2. Czy już określiłeś swoje potrzeby i dokonałeś wyboru?

Kup zegarek Huawei online na Masters In Time

Masters In Time jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.