Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Hamilton Khaki Navy

Khaki Navy watches

Marka Hamilton ma długą historię w produkcji zegarków marynarskich. Obecna kolekcja Khaki Navy składa się ze stylowych reinterpretacji chronometrów z lat czterdziestych XX wieku, a także nowoczesnych zegarków do nurkowania dla żądnych przygód fanów marki.

27 zegarki

Dziedzictwo Marine 

Przed I wojną światową marka Hamilton była jednym z największych producentów zegarków kieszonkowych. Po tej wojnie produkcja przeniosła się na zegarki naręczne, a podczas II wojny światowej produkcja zegarków dla indywidualnych odbiorców została całkowicie wstrzymana, aby zaspokoić potrzeby Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych i jej sojuszników. Ten militarny styl wciąż jest widoczny w aktualnej kolekcji Khaki navy.