POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Opis produktu
Zegarek marki Garonne Kids ma Plastik / Żywica syntetyczna kopertę 38 mm średnicy i jest wyposażony w pasek z materiału Żywica. Wewnątrz koperty jest mechanizm CN i zegarek ma także szkiełko Akryl.
Zegarek jest wodoodporny do 10ATM. Oznacza to, że można w nim pływać. Zegarek ma 2-letnia gwarancja.
.
Specyfikacje
| Ean | 8718569314699 |
| Średnica | 38 mm |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja
Bezpłatnie 1 rok gwarancji na Mastersintime.pl |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa - Cyfrowy |
| Kalendarz | Data - Okienko |
| Chronograf i timery | Stoper/Chronograf - 1/10 sekund - Czasy etapów - Czasy okrążeń |
| Alarmy i powiadomienia | Sygnał pełnej godziny |
| Ean | 8718569314699 |
| Marka | Garonne Kids |
| Nazwa | Sports Ani-Digi |
| Rok | 2021 Wiosna/Lato |
| Typ wyświetlacza | Analogowo-Cyfrowy |
| Swiss Made | Nie |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Kolor tarczy | Szary |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Pomarańczowy, Pomarańczowy, Pomarańczowy |
| Kod koperty | KQ26Q475 |
| Średnica | 38 mm |
| Grubość koperty | 14.5 mm |
| Tworzywo koperty | Plastik/Żywica syntetyczna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Czarny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Zamknięte śrubkami |
| Sortuj szkiełka | Akryl |
| Korona | Koronka wyciągana |
| Część mechanizmu nr | KV002 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||
|
|||||||||||||||
| Materiał Paska | Żywica |
| Szerokość uchwytu | 20 mm |
| Szerokość między uchwytami | 13 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 16 mm |
| Kolor paska | Pomarańczowy |
| Rodzaj zapięcia | Sprzączka |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Długość paska na godzinie 12 (mm) | 65 mm |
| Długość paska na godzinie 6 (mm) | 105 mm |
| Rozmiar paska według HWG? | Nie |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Nie |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 130 mm - 185 mm |
Jesteś ciekawy jak zegarek będzie pasował do Twojej ręki? Użyj funkcji wydukuj i dopasuj!
| Godziny | Wskazówka analogowa, Cyfrowy |
| Minuty | Wskazówka analogowa, Cyfrowy |
| Sekundy | Wskazówka analogowa, Cyfrowy |
| Strefy czasowe | Podwójny czas / GMT |
| 24-h wskaźnik | Cyfrowy wybór 12- lub 24-h wyświetlanie |
| Data | Okienko |
| dzień tygodnia | Okienko |
| Stoper/Chronograf | 1/10 sekund, Czasy etapów, Czasy okrążeń |
| Sygnał pełnej godziny | |
| Dźwięk alarmu(ów) |
| Podświetlenie | Casio EL (elektro-luminescencyjne) tylne podświetlenie |
Szczerze mówiąc, kazałem wysłać drugi zegarek, ponieważ w ciągu pierwszych kilku dni noszenia oryginalnego zegarka mój wnuk, który jest w drużynie pływackiej, miał problemy z mgłą wodną. Firma wysłała drugi zegarek, ale nie chcę, aby mój wnuk go nosił, więc nie został przetestowany w wodzie. Jestem rozczarowany, ponieważ głównym powodem, dla którego kupiłem ten zegarek, była jego wodoodporność.
Frankly, I had a second watch sent, as within the first few days of wearing the original one my grandson, who is on a swim team had issues with water fog. The company sent a second watch, but I’m reluctant to have my grandson wear it, so it has not been tested in the waters. Disappointed as the main reason I purchased this was because of its water resistance capabilities.
Ja go nie nosiłem, ale mój syn tak, a gdy już go założył, nigdy go nie zdjął. Jego pierwszy zegarek przeszedł do historii!
Non lo porto io, ma mio figlio e, una volta messo non l'ha più tolto. Il suo primo orologio è entrato nella storia!
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.