Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Gamin Vivomove watches

Garmin Vivomove zegarki

Zegarek Garmin Vivomove zapewnia Ci styl w trakcie ćwiczeń, a także elegancję biurze. Ten model Garmin ma nie tylko analogowe precyzyjne wskazówki, ale także inteligentny wyświetlacz. Chcesz przeczytać swoje wiadomości lub zmierzyć tętno? Precyzyjne wskazówki poruszają się i automatycznie powracają do właściwej pozycji, gdy skończysz. Krótko mówiąc, ten hybrydowy smartwatch łączy tradycyjny wygląd zegarka analogowego z niezbędnymi inteligentnymi funkcjami, których potrzebujesz, aby nadążyć za życiem.

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Różne modele Garmin Vivomove

Garmin Vivomove ma kilka modeli, w tym Vivomove 3 i Vivomove 3S. Modele te różnią się jedynie rozmiarem, gdzie 3S lepiej pasuje na szczuplejszy nadgarstek. Dwa inne modele Garmin to Vivomove Style i Vivomove Luxe. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i mają wyświetlacz AMOLED (zamiast OLED). Te dwa modele są również wyposażone w Garmin Pay (płatność zbliżeniowa), a bateria może zasilać zegarek do 5 dni. Większość kolekcji Garmin Vivomove jest dostępna w kolorach czarnym, srebrnym, różowozłotym i złotym oraz ma pasującą skórzany, stalowy, silikonowy lub tkany nylonowy pasek.

Kup zegarek Garmin Vivomove na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka jest najważniejsza. Potrzebujesz pomocy? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.