Garmin Vivoactive watches

Garmin Vivoactive zegarki

Garmin ma kilka kolekcji, w tym Garmin Vivoactive - ultracienkie, lekkie smartwatche ze zintegrowanymi aplikacjami sportowymi Garmin, które doskonale przyczyniają się do zdrowej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Ponadto kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości sprawia, że statystyki są łatwe do odczytania w świetle słonecznym, a ultracienka obudowa (8 milimetrów!) sprawia, że prawie nie czujesz, że nosisz zegarek. Idealny wybór dla użytkownika, który lubi być aktywny, a także poszukuje zegarka, który można również nosić w godzinach pracy.
6 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Płeć
Kolor zegarka
Średnica
Wodoodporność
Czas
Łączność
Powiadomienia
GPS
Monitor bicia serca
Zdrowie/Fitness
Running
Swimming
Outdoor
Media
Różnorodne funkcje
Powrót Filtr
 

Zegarki Garmin Vivoactive

Garmin Vivoactive jest dostępny w różnych modelach, Vivoactive 3, 4S i 4. Różnica między seriami 3 i 4 tkwi głównie w ich funkcjach. Na przykład Garmin Vivoactive 4 nadaje się do monitorowania oddechu, wykonywania ćwiczeń oddechowych i rejestrowania spożycia wody. Modele 4 i 4S różnią się jedynie rozmiarem, przy czym 4S lepiej pasuje do nieco węższego nadgarstka. Większość zegarków Vivoactive jest dostępna w kolorach białym, srebrnym, czarnym i różowozłotym i ma pasujący silikonowy pasek.

Kup zegarek Garmin Vivoactive Masters In Time

Masters In Time to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.