Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin Vivoactive watches

Garmin Vivoactive zegarki

Garmin ma kilka kolekcji, w tym Garmin Vivoactive - ultracienkie, lekkie smartwatche ze zintegrowanymi aplikacjami sportowymi Garmin, które doskonale przyczyniają się do zdrowej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Ponadto kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości sprawia, że statystyki są łatwe do odczytania w świetle słonecznym, a ultracienka obudowa (8 milimetrów!) sprawia, że prawie nie czujesz, że nosisz zegarek. Idealny wybór dla użytkownika, który lubi być aktywny, a także poszukuje zegarka, który można również nosić w godzinach pracy.

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Zegarki Garmin Vivoactive

Garmin Vivoactive jest dostępny w różnych modelach, Vivoactive 3, 4S i 4. Różnica między seriami 3 i 4 tkwi głównie w ich funkcjach. Na przykład Garmin Vivoactive 4 nadaje się do monitorowania oddechu, wykonywania ćwiczeń oddechowych i rejestrowania spożycia wody. Modele 4 i 4S różnią się jedynie rozmiarem, przy czym 4S lepiej pasuje do nieco węższego nadgarstka. Większość zegarków Vivoactive jest dostępna w kolorach białym, srebrnym, czarnym i różowozłotym i ma pasujący silikonowy pasek.

Kup zegarek Garmin Vivoactive Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.