Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Gamin Vivomove watches

Smartwatche Garmin Vivo

Trenuj w świetnym stylu i zarazem dobrze wyglądaj także w biurze. Hybrydowe smartwatche Garmin Vivo łączą tradycyjny wygląd zegarka wskazówkowego z inteligentnymi funkcjami, których potrzebujesz aby nadążyć za swoim intensywnym życiem. Odczytujesz wiadomości lub tętno? Wskazówki poruszają się i automatycznie wracają do właściwej pozycji, gdy skończysz korzystać z inteligentnego ekranu.

5 zegarki

Garmin Vivo jest dostępny w różnych rozmiarach i kolorach. Czarny, srebrny, w kolorze różowego złota i złoty z dopasowanym skórzanym, metalowym, silikonowym lub tkanym paskiem nylonowym. Dla każdego znajdzie się odpowiedni smartwatch Garmin Vivo.

Aktywny i zdrowy każdego dnia z Garmin Vivoactive

Szukasz prostego i mniejszego smartwatcha GPS do codziennego użytku? W takim razie Garmin Vivoactive to idealny smartwatch do rozpoczęcia ćwiczeń! Dzięki ponad 20 wbudowanym aplikacjom sportowym, animowanym treningom i osobistemu trenerowi do biegania, Vivoactive jest idealnym towarzyszem treningów.

Garmin Vivomove: stylowy, mocny i luksusowy

Vivomove Sport

Ten hybrydowy smartwatch Garmin nie tylko wygląda bardzo stylowo, ale też ma wszystkie funkcje potrzebne do zachowania zdrowia i formy. Dzięki żywotności baterii do 5 dni możesz być w ruchu, a nowoczesny design i miękki silikonowy pasek sprawią, że już nigdy nie będziesz chciał zdjąć zegarka!

Vivomove Trend

Smartwatch Vivomove Trend jest dostępny w różnych modnych kombinacjach kolorystycznych i ma klasyczno-nowoczesny wygląd. Zegarek ten ma wszystkie najważniejsze funkcje zdrowotne i fitness oraz dodatki, które ułatwiają codzienne życie, takie jak Garmin Pay do płatności zbliżeniowych i różne funkcje bezpieczeństwa.

Vivomove Style

Oprócz lekkiej aluminiowej koperty i zakrzywionego szkiełka Gorilla ten smartwatch Vivomove ma ukryty kolorowy wyświetlacz.

Vivomove Luxe

Model Premium z linii Vivomove to luksus Vivomove. Dla kobiet i mężczyzn, którzy nie chcą rezygnować z klasycznego wyglądu zegarka. Luksusowe modele Vivomove zawierają wszystkie funkcje linii smartwatchy Vivo, ukryty kolorowy wyświetlacz, odporne na zarysowania szafirowe szkiełko i są wykonane z luksusowych materiałów, takich jak 18-karatowe różowe złoto.

Kup zegarek Garmin Vivo na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka jest najważniejsza. Potrzebujesz pomocy? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.