Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin Venu watches

Garmin Venu zegarki

Piękny, dopracowany i aktywny - trzy słowa, które doskonale opisują zegarek Garmin VENU. Kolekcja VENU firmy Garmin składa się z mocnych, przejrzystych smartwatchy GPS, które idealnie pasują do aktywnego stylu życia. Dzięki ponad 20 fabrycznie załadowanym aplikacjom sportowym, w pełni animowanym treningom i większej ilości danych zdrowotnych, niż kiedykolwiek widziałeś na smartwatchu, zegarek Garmin VENU to idealny towarzysz do sportu.

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Zegarki Garmin VENU

Garmin VENU jest podobny do Vivoactive 4, ale VENU ma ekran AMOLED, który sprawia, że jest kolorowy i jasny. Ponadto ekran Vivoactive 4 jest zawsze włączony. W przeciwieństwie do VENU, który włącza się tylko po dotknięciu ekranu lub poruszeniu nadgarstka. Ale możesz też ustawić zegarek Garmin VENU ustawić na „zawsze włączony”. Ponadto, jeśli nosisz zegarek VENU i chcesz słuchać muzyki, nie potrzebujesz telefonu. Pobierając utwory lub listy odtwarzania na zegarek, możesz łatwo cieszyć się muzyką za pomocą bezprzewodowych słuchawek. Zdecydowana większość zegarków VENU jest dostępna z czarnym lub szarym silikonowym paskiem.

Kup zegarek Garmin VENU na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsluga klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekaja na Twój telefon lub mail.