Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin Venu watches

Smartwatche Garmin Venu

Styl i design wspierają zdrowy i aktywny tryb życia. Ta kolekcja firmy Garmin składa się z potężnych smartwatchy GPS, które doskonale nadają się do aktywnego trybu życia. Dzięki ponad 20 fabrycznie zainstalowanym aplikacjom sportowym, w pełni animowanym treningom i większej ilości danych dotyczących zdrowia niż kiedykolwiek wcześniej w smartwatchu, Garmin Venu jest Twoim idealnym towarzyszem treningów.

12 zegarki

Najważniejsze cechy smartwatchy Garmin Venu

Garmin Venu to smartwatch ze wszystkimi funkcjami potrzebnymi w prowadzeniu aktywnego trybu życia. Zegarek ma kolorowy i jasny ekran AMOLED, który włącza się stuknięciem w ekran lub ruchem nadgarstka. W ten sposób Twoja bateria wytrzyma dłużej! Jeśli Ci to nie odpowiada, ekran można również ustawić na „zawsze włączony”.
Kiedy masz na ręce zegarek Venu i chcesz słuchać muzyki, nie potrzebujesz telefonu. Pobierz utwory lub listy odtwarzania na zegarek i będziesz mógł bez problemu słuchać muzyki podczas treningu na słuchawkach bezprzewodowych.
Dzięki szerokiej gamie kwadratowych lub okrągłych modeli oraz różnych kolorów i pasków, w kolekcji Garmin Venu znajdziesz idealny, wszechstronny smartwatch dla kobiet i mężczyzn.

Kup zegarek Garmin VENU na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online w dziedzinie markowych zegarków, w którym obsługa i wiedza są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Nasi pracownicy Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub e-mail.