Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin Tactix watches
Garmin zegarki
Posiadając zegarek Garmin Tactix, jesteś właścicielem wszechstronnego zegarka sportowego o solidnym (ale luksusowym) wyglądzie. Zegarek koncentruje się przede wszystkim na funkcjach taktycznych, w tym projekcji punktowej, trybie noktowizyjnym i aplikacji Jumpmaster. Zawiera również wstępnie zaprogramowane mapy Europy, dzięki czemu można łatwo nawigować w dowolnym miejscu. Co więcej, funkcje taktyczne są połączone z inteligentnymi funkcjami do treningu fitness. Na przykład technologia pomiaru tętna na nadgarstku zintegrowana z tyłu koperty zapewnia dokładne śledzenie wyników. Ta kombinacja funkcji zapewnia, że Garmin Tactix może być noszony zarówno w biurze, jak i podczas treningów.

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Nosząc Tactix nie musisz się martwić, że go uszkodzisz. Koperta zegarka wykonana jest z tytanu i ma powłokę DLC, dzięki czemu zegarek jest lekki, a jednocześnie wyjątkowo odporny. Niezależnie od tego, czy wyskakujesz z samolotu, biegniesz w maratonie, czy cieszysz się relaksującą jazdą rowerem - zegarek jest ostatnią rzeczą, o którą musisz się martwić.

Kup zegarek Garmin Tactix na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub email.