Garmin Tactix watches
Garmin Tactix zegarki
Posiadając zegarek Garmin Tactix, jesteś właścicielem wszechstronnego zegarka sportowego o solidnym (ale luksusowym) wyglądzie. Zegarek koncentruje się przede wszystkim na funkcjach taktycznych, w tym projekcji punktowej, trybie noktowizyjnym i aplikacji Jumpmaster. Zawiera również wstępnie zaprogramowane mapy Europy, dzięki czemu można łatwo nawigować w dowolnym miejscu. Co więcej, funkcje taktyczne są połączone z inteligentnymi funkcjami do treningu fitness. Na przykład technologia pomiaru tętna na nadgarstku zintegrowana z tyłu koperty zapewnia dokładne śledzenie wyników. Ta kombinacja funkcji zapewnia, że Garmin Tactix może być noszony zarówno w biurze, jak i podczas treningów.
3 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Czas
Łączność
Powiadomienia
GPS
Monitor bicia serca
Zdrowie/Fitness
Running
Swimming
Outdoor
Media
Różnorodne funkcje
Powrót Filtr
 

Nosząc Tactix nie musisz się martwić, że go uszkodzisz. Koperta zegarka wykonana jest z tytanu i ma powłokę DLC, dzięki czemu zegarek jest lekki, a jednocześnie wyjątkowo odporny. Niezależnie od tego, czy wyskakujesz z samolotu, biegniesz w maratonie, czy cieszysz się relaksującą jazdą rowerem - zegarek jest ostatnią rzeczą, o którą musisz się martwić.

Kup zegarek Garmin Tactix na Masters In Time

Masters In Time to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub email.