Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin Tactix watches

Smartwatche Garmin Tactix

Gotowy do działania! Smartwatch Garmin Tactix to wszechstronny zegarek sportowy o solidnym wyglądzie. Zegarek ten łączy inteligentne funkcje do treningu fitness z rozbudowanymi funkcjami taktycznymi dla służb ratowniczych i wojskowych. Luksusowy, ale dyskretny wygląd Garmin Tactix sprawia, że zegarek nadaje się do noszenia zarówno w biurze, jak i w terenie.

3 zegarki

Najważniejsze cechy smartwatchy Garmin Tactix

Specjalistyczny GPS, mapy topograficzne, funkcje balistyczne; Gamin Tactix jest skierowany głównie do sportowców uprawiających sporty na świeżym powietrzu i profesjonalistów, takich jak żołnierze i policjanci. Funkcje takie jak projekcja punktów trasy, tryb noktowizyjny i aplikacja Jumpmaster również wspierają tę ważną pracę.
Funkcje taktyczne są połączone z inteligentnymi do treningu fitness. Na przykład technologia pomiaru tętna na nadgarstku zintegrowana z tyłu koperty zegarka zapewnia dokładne śledzenie wyników sportowych. Takie połączenie funkcji sprawia, że Garmin Tactix można nosić zarówno podczas pracy biurowej, jak i w terenie.

Garmin Tactix jest nie tylko inteligentny, ale także super mocny

Nie musisz się martwić o uszkodzenia podczas noszenia zegarka Tactix. Koperta zegarka jest wykonana z tytanu i pokryta odporną na zarysowania powłoką DLC, dzięki czemu zegarek jest lekki i jednocześnie bardzo wytrzymały. Niezależnie od tego, czy wyskakujesz z samolotu, biegniesz maraton, czy relaksujesz się na rowerze — zegarek to ostatnia rzecz, o którą musisz się martwić.

Kup zegarek Garmin Tactix na stronie Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub email.