Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Man staring into distance wearing Garmin Tactix watch

Smartwatche Garmin Meskie

Dzięki męskiemu smartwatchowi Garmin możesz nie tylko łatwo mierzyć prędkość, dystans i tętno, ale także określać swoją lokalizację i trasę. Jest on idealny, gdy trenujesz dla określonego celu i może optymalnie analizować Twój trening. Od biegania po jazdę na rowerze, pływanie i jazdę na nartach. Do każdej aktywności dostępny jest odpowiedni męski smartwatch firmy Garmin. Nie jesteś aż takim sportowcem? Smartwatche Garmin są nie tylko mocne, ale mają nowoczesny i elegancki wygląd. Męski zegarek Garmin możesz nosić wszędzie.

32 zegarki

Męskie zegarki sportowe i smartwatche marki Garmin

Marka Garmin ma w swojej kolekcji zarówno zegarki sportowe, jak i smartwatche dla mężczyzn. Chociaż może się wydawać, że to to samo, są jednak różnice. Zegarek sportowy Garmin został specjalnie zaprojektowany do optymalnego użytkowania podczas uprawiania sportu. Oznacza to, że ma zasadniczo te same funkcje, co smartwatch Garmin, ale ma więcej fizycznych przycisków i jest bardziej wytrzymały. To wspaniale, gdy całkowicie pogrążasz się w treningu.
Zegarki Garmin dla mężczyzn są dostępne w różnych kolorach, wariantach i przedziałach cenowych. Są modele z silikonowym paskiem, ale w kolekcji można znaleźć również takie ze skórzanym lub metalowym (uwaga: skórzany pasek może szybciej zużywać się podczas uprawiania sportu!). Możesz także wybrać całkowicie czarny lub szary zegarek męski. A co powiesz na bardziej efektowny model? Skorzystaj z filtrów, aby znaleźć swój ideał.

Większość smartwatchy Garmin jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet i jest dostępna w różnych rozmiarach. Garmin Marq Linie Tactix koncentrują się w szczególności na mężczyznach.

Kup smartwatch Garmin dla mężczyzn na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.