Szukasz prezentu na święta? Odkryj nasze zegarki tutaj >

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Garmin Meskie zegarki

Dzięki smartwatchowi dla mężczyzn Garmin możesz nie tylko łatwo zmierzyć prędkość, dystans i tętno, ale także określić swoją lokalizację i trasę. Idealny, gdy trenujesz aby osiągnąć określony cel i możesz optymalnie analizować swoje treningi. Czy jesteś nieco mniej fanatycznym sportowcem i bardziej koncentrujesz się na utracie wagi? W takim razie męski zegarek Garmin jest również idealny dla Ciebie.

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Sportowe zegarki i smartwatche Garmin dla mężczyzn

Garmin ma w swojej kolekcji zarówno zegarki sportowe, jak i smartwatche dla mężczyzn. Chociaż może się wydawać, że to to samo, jest jednak różnica. Zegarek sportowy Garmin jest specjalnie przeznaczony do optymalnego użytkowania podczas uprawiania sportu. Oznacza to, że zegarek sportowy ma zasadniczo te same funkcje, co smartwatch Garmin, ale zegarek sportowy Garmin ma więcej fizycznych przycisków i jest bardziej wytrzymały. To wspaniale, gdy jesteś całkowicie pochłonięty treningiem.
Zegarki męskie Garmin dostępne są w różnych kolorach, wersjach i przedziałach cenowych. Są modele z silikonowym paskiem, ale w kolekcji można znaleźć również zegarki ze skórzanym lub metalowym paskiem (uwaga, skórzany pasek może szybciej niszczyć się podczas uprawiania sportu!). Możesz także wybrać całkowicie czarny lub szary męski zegarek, ale co powiesz na bardziej efektowny model? Możliwy jest nawet cały żółty męski zegarek Garmin. Wybór jest ogromny.

Kup smartwatch Garmin dla mężczyzn na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.