Garmin Lily watches

Garmin Lily zegarki

Lily to smartwatch, o którym marzyłeś, a który teraz już tu jest. Ten smartwatch firmy Garmin jest niesamowicie kobiecy, pięknie mały i stylowy. Jednocześnie nadal masz łącze z telefonem dzięki czemu możesz nie tylko odczytywać połączenia przychodzące, ale także łatwo śledzić tętno, wzorzec snu, dane zdrowotne i liczbę wykonanych kroków. Wystarczy jedno dotknięcie ekranu dotykowego lub strzepnięcie nadgarstkiem, aby ekran zaświecił się i wyłączył gdy skończysz. To sprawia, że Garmin Lily nie wygląda jak smartwatch, ponieważ jego funkcje są niewidoczne w momencie, gdy ich nie używasz. Nie musisz już wybierać mody ani zdrowia, Garmin Lily ma jedno i drugie.
6 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Cena
Kolor zegarka
Type Band
Kolor paska
Powrót Filtr
 

Kup smartwatch Garmin Lily

Zegarek Garmin Lily jest dostępny w kilku wariantach, w tym z białym silikonowym paskiem do zegarka i złoto-białą kopertą. Jeśli wolisz zegarki w ciemniejszym kolorze, możesz również wybrać wariant ciemnofioletowy. Miłym dodatkiem jest to, że każdy model z kolekcji ma swoje własne stylowe tło. To sprawia, że zegarek Garmin Lily jest wyjątkowo wyjątkowy. Wreszcie Garmin Lily to nie tylko piękny zegarek do noszenia zarówno w dzień, jak i w nocy, ale dzięki żywotności baterii wynoszącej 5 dni działa również bardzo długo. Po prostu ideał!

Kup zegarek Garmin Lily online na Masters In Time

Masters In Time to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub email.