Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin Lily watches

Garmin Lily zegarki

Lily to smartwatch, o którym marzyłeś, a który teraz już tu jest. Ten smartwatch firmy Garmin jest niesamowicie kobiecy, pięknie mały i stylowy. Jednocześnie nadal masz łącze z telefonem dzięki czemu możesz nie tylko odczytywać połączenia przychodzące, ale także łatwo śledzić tętno, wzorzec snu, dane zdrowotne i liczbę wykonanych kroków. Wystarczy jedno dotknięcie ekranu dotykowego lub strzepnięcie nadgarstkiem, aby ekran zaświecił się i wyłączył gdy skończysz. To sprawia, że Garmin Lily nie wygląda jak smartwatch, ponieważ jego funkcje są niewidoczne w momencie, gdy ich nie używasz. Nie musisz już wybierać mody ani zdrowia, Garmin Lily ma jedno i drugie.

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Kup smartwatch Garmin Lily

Zegarek Garmin Lily jest dostępny w kilku wariantach, w tym z białym silikonowym paskiem do zegarka i złoto-białą kopertą. Jeśli wolisz zegarki w ciemniejszym kolorze, możesz również wybrać wariant ciemnofioletowy. Miłym dodatkiem jest to, że każdy model z kolekcji ma swoje własne stylowe tło. To sprawia, że zegarek Garmin Lily jest wyjątkowo wyjątkowy. Wreszcie Garmin Lily to nie tylko piękny zegarek do noszenia zarówno w dzień, jak i w nocy, ale dzięki żywotności baterii wynoszącej 5 dni działa również bardzo długo. Po prostu ideał!

Kup zegarek Garmin Lily online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub email.