Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin Lily watches

Smartwatche Garmin Lily

Garmin Lily to kobiecy i stylowy zegarek. Nadal jednak możesz odbierać połączenia przychodzące za jego pomocą, a także śledzić swoje tętno, schemat snu, dane dotyczące zdrowia i ilość kroków. Wystarczy jedno dotknięcie ekranu dotykowego lub ruch nadgarstka, aby ekran zaświecił się i zgasł, gdy skończysz. Oznacza to, że Garmin Lily nie wygląda jak smartwatch. Nie musisz już wybierać między modą a zdrowiem, Garmin Lily ma jedno i drugie!

4 zegarki

Kup smartwatch Garmin Lily

Zegarek Garmin Lily jest dostępny w kilku wariantach, w tym z białym silikonowym paskiem do zegarka i złoto-białą kopertą. Jeśli wolisz zegarki w ciemniejszym kolorze, możesz również wybrać wariant ciemnofioletowy. Miłym dodatkiem jest to, że każdy model z kolekcji ma swoje własne stylowe tło. To sprawia, że zegarek Garmin Lily jest wyjątkowo wyjątkowy. Wreszcie Garmin Lily to nie tylko piękny zegarek do noszenia zarówno w dzień, jak i w nocy, ale dzięki żywotności baterii wynoszącej 5 dni działa również bardzo długo. Po prostu ideał!

Kup zegarek Garmin Lily online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub email.