Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin Instinct watches

Garmin Instinct zegarki

Chcesz przenieść swoje wyniki sportowe na wyższy poziom, nawet w najbardziej ekstremalnych okolicznościach? Zegarki z kolekcji Garmin Instinct to idealny wybór. Solidne zegarki GPS, które są w stanie sprostać najtrudniejszym warunkom i są zgodne z amerykańskim standardem wojskowym 810 dotyczącym odporności na temperaturę, wstrząsy i wodę (do 100 metrów głębokości). Ponadto funkcja Trackback zapewnia, że nigdy więcej się nie zgubisz, ponieważ może poprowadzić tą samą trasą z powrotem do punktu początkowego, a w najgorszym przypadku możesz wysłać wiadomość SOS do zespołu ratunkowego za pośrednictwem łącza z satelitą .

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Garmin Tactical

Poza modelami Garmin Instinct istnieje również odnowiona wersja o nazwie Garmin Tactical. Uwzględniono większość funkcji Instinct, z wyjątkiem kilku drobnych poprawek. Na przykład Tactical ma noktowizor, więc możesz także korzystać z nawigacji w nocy.
Zegarki Garmin Instinct są dostępne w kolorach: błękitnym, sunburst, płomiennej czerwieni itp. Brzmi równie fajnie, jak sam zegarek.

Kup zegarek Garmin Instinct na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka jest najważniejsza. Potrzebujesz pomocy? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.