Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin smartwatches & sport watches

Smartwatche Garmin damskie

Dzięki smartwatchowi Garmin dla kobiet możesz nie tylko łatwo mierzyć prędkość, dystans i tętno, ale także określać swoją lokalizację i trasę. Idealny, gdy trenujesz dla określonego celu - może optymalnie analizować Twój trening. Czy jesteś nieco mniej fanatycznym sportowcem i bardziej koncentrujesz się na utrzymaniu zdrowia lub utracie wagi? Nawet wtedy damski zegarek Garmin jest dla Ciebie idealny.

23 zegarki

Zegarki sportowe i smartwatche Garmin dla kobiet

Tylko model Garmin Lily smartwatch został opracowany specjalnie dla kobiet i przez kobiety, reszta smartwatchy marki Garmin jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i jest dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Jednak rozmiar i kolor nie są głównym powodem, dla którego wiele kobiet decyduje się na zakup smartwatcha; To nie jest tak, że jeden model pasuje wszystkim.

Jeśli chcesz być zdrowa i sprawna, wybierz model smartwatcha z linii Vivo , która zawiera wszystkie potrzebne funkcje, a także wygląda stylowo. Jeśli intensywnie uprawiasz określony sport, taki jak bieganie, joga lub golf, wybierz odpowiedni smartwatch Garmin korzystając z naszych filtrów wyszukiwania. Dzięki nim możesz również znaleźć damskie smartwatche Garmin, które zawierają wbudowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak alarm pomocy, za pomocą którego możesz wysłać połączenie alarmowe do wcześniej wybranych kontaktów.

Monitoruj swój cykl menstruacyjny lub ciążę

Dzięki funkcjom monitorowania stanu zdrowia kobiet firmy Garmin możesz śledzić swój cykl menstruacyjny lub ciążę oraz uzyskiwać porady dotyczące określonych ćwiczeń i diety.

Kup damski zegrek Garmin na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub email.