Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garmin smartwatches & sport watches

Garmin Dames zegarki

Garmin jest jednym z największych producentów urządzeń GPS na świecie, a w ostatnich latach koncentruje się głównie na tworzeniu smartwatchy, zegarków sportowych i monitorów aktywności. Lata doświadczenia ze sprzętem GPS znajdują odzwierciedlenie w dokładności, z jaką są mierzone.
Największe różnice między zegarkami sportowymi Garmin i smartwatchami polegają na tym, że zegarek sportowy jest mocniejszy i częściej wodoodporny, a ponadto ma fizyczne przyciski. W ten sposób zegarek tego typu można lepiej obsługiwać podczas chodzenia, jazdy na rowerze lub biegania. To, w połączeniu z funkcjami takimi jak wbudowany monitor odległości i tętna, sprawia, że Garmin jest bardzo popularny wśród sportowców, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Zegarki sportowe Garmin o różnych funkcjach

Największa różnica między zegarkami sportowymi Garmin tkwi w ich funkcjonalnościach. Na przykład niektóre modele mają zintegrowany monitor pracy serca, podczas gdy inne mogą być wyposażone w zewnętrzny. Ponadto funkcje sportowe mogą się różnić w zależności od modelu. Na przykład Garmin Fenix 5 i Forerunner 935 mogą mierzyć wydajność pływania i jazdy na rowerze. Vivoactive HR rozpoznaje aktywność dla siebie - idealnie, gdy bierzesz udział w triathlonie.
Jednak wszystkie modele mają również wiele funkcji, takich jak pomiar rytmu snu lub liczenie kalorii. Wszystkie zegarki sportowe Garmin mają również funkcję GPS, która umożliwia śledzenie lokalizacji podczas treningu. Można to później zobaczyć w aplikacji Garmin Connect.

Kup zegarek Garmin na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka jest najważniejsza. Potrzebujesz pomocy? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.