Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
G-Shock Tough Solar

G-Shock Tough Solar zegarki

Zegarki G-Shock Tough Solar wyróżniają się tym, że zasilane są energią świetlną, gdzie nawet najsłabsze źródła światła wystarczą, aby zegarek dalej działał. Tak to działa. Małe ogniwa słoneczne, które są wbudowane w tarczę, wychwytują światło i przekształcają je w energię. Nadmiar energii jest przechowywany i używany, gdy nie ma źróeł światła. Więc Twój zegarek G-Shock Tough Solar nadal działa nawet w ciemności, jeśli oczywiście ma wystarczającą ilość zmagazynowanej energii. I choć to wszystko brzmi bardzo technicznie, nie oznacza to, że zegarek musi być prosty. Zegarki Tough Solar firmy Casio G-Shock są dostępne w wielu kształtach i kolorach, w tym w kolorze srebrnym, czarnym i szarym.

63 produktuów

Szeroki wybór zegarków G-Shock Tough Solar

Kolekcja Tough Solar składa się z kilku modeli, w tym Origin i MudMaster. Ten ostatni model został specjalnie zaprojektowany, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki. Mudmaster jest niezwykle wytrzymały i ma takie funkcje, jak termometr, cyfrowy kompas i wysokościomierz. Jeśli jesteś mniej ekstremalnym typem, być może Origin to Twój idealny zegarek. Zegarki z tej kolekcji G-Shock Tough Solar są w całości wykonane ze stali chirurgicznej i można je nawet podłączyć do smartfona. Jakie są Twoje preferencje?

Kup zegarek G-Shock Tough Solar online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.