Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
G-Shock Tough Solar

G-Shock Tough Solar zegarki

Zegarki G-Shock Tough Solar wyróżniają się tym, że zasilane są energią świetlną, gdzie nawet najsłabsze źródła światła wystarczą, aby zegarek dalej działał. Tak to działa. Małe ogniwa słoneczne, które są wbudowane w tarczę, wychwytują światło i przekształcają je w energię. Nadmiar energii jest przechowywany i używany, gdy nie ma źróeł światła. Więc Twój zegarek G-Shock Tough Solar nadal działa nawet w ciemności, jeśli oczywiście ma wystarczającą ilość zmagazynowanej energii. I choć to wszystko brzmi bardzo technicznie, nie oznacza to, że zegarek musi być prosty. Zegarki Tough Solar firmy Casio G-Shock są dostępne w wielu kształtach i kolorach, w tym w kolorze srebrnym, czarnym i szarym.

70 produktuów

Szeroki wybór zegarków G-Shock Tough Solar

Kolekcja Tough Solar składa się z kilku modeli, w tym Origin i MudMaster. Ten ostatni model został specjalnie zaprojektowany, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki. Mudmaster jest niezwykle wytrzymały i ma takie funkcje, jak termometr, cyfrowy kompas i wysokościomierz. Jeśli jesteś mniej ekstremalnym typem, być może Origin to Twój idealny zegarek. Zegarki z tej kolekcji G-Shock Tough Solar są w całości wykonane ze stali chirurgicznej i można je nawet podłączyć do smartfona. Jakie są Twoje preferencje?

Kup zegarek G-Shock Tough Solar online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.