Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
MR-G

G-Shock Special And Limited Editions zegarki

G-Shock słynie z limitowanych edycji. Tkwią ona w samej tożsamości marki. Na pierwszy rzut oka marka G-Shock może kojarzyć się ze sportami ekstremalnymi i trudnym środowiskiem, ale G-Shock myśli nie tylko o fanach sportu. Mają w ofercie również zegarki, które uzupełniają biznesowo-swobodny wygląd. A może współpraca z Johnem Mayerem, utalentowanym piosenkarzem i autorem tekstów, albo NASA? Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą limitowanych modeli G-Shock dla kobiet i mężczyzn. Nie zapomnij sprawdzać co jakiś czas, ponieważ poszerzamy naszą kolekcję, gdy tylko pojawiają się nowe wydania.

28 zegarki