Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
mudmaster banner

G-Shock Master Of G Mudmaster zegarki

Każdy wie, że zegarki G-Shock są najtrwalszymi i najmocniejszymi zegarkami. G-Shock Mudmaster idzie o krok dalej. Jest nie tylko odporny na wstrząsy, ale także ekstremalnie odporny na wodę, kurz i brud. Nadaje się zwłaszcza dla profesjonalistów i każdego, kto lubi pracować rękoma lub lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. A nawet jeśli nie, G-Shock Mudmaster to praktyczny i praktycznie niezniszczalny zegarek, którym można cieszyć się przez bardzo długi czas.

14 zegarki

Technologia G-Shock Mudmaster

Jak to możliwe, że zegarek G-Shock Mudmaster może być tak odporny na wpływy zewnętrzne? Wynika to z jego wyjątkowej konstrukcji. Mechanizm jest przymocowany do koperty jedynie w kilku istotnych punktach, dzięki czemu - tak jakby - unosi się i jest mniej wrażliwy na wstrząsy. Co więcej, koperta jest skonstruowana w określony sposób i zawiera materiały pochłaniające wstrząsy. Ta myśl realizowana jest także w innych elementach, które są podatne na uszkodzenia, a zatem na przepływ wody lub brudu. Przyciski zegarka wyposażone są w uszczelki ochronne, które zatrzymują błoto i kurz, a jednocześnie zapewniają dodatkową amortyzację przy uderzeniach. Ponadto łatwe w obsłudze duże przyciski mają falistą strukturę o właściwościach antypoślizgowych.

Podwójny i potrójny sensor

Zegarki Mudmaster są standardowo wyposażone w podwójnsensor G-Shock. Za pomocą tych przycisków masz szybki i łatwy dostęp do kompasu i termometru. Niektóre zegarki mają potrójny czujnik; zawierają one oprócz kompasu i termometru barometr/wysokościomierz. Idealny dla entuzjastów sportów outdoorowych i kamperów.

Solarny i synchronizowany radiowo

Jeśli zdecydujesz się na model Mudmaster zasilany energią słoneczną, będziesz jeszcze lepiej chroniony. Ponieważ bateria (która w modelach G-Shock działa i tak wyjątkowo długo) nie musi być wymieniana, nie trzeba otwierać koperty, a uszczelki pozostają nienaruszone.
Synchronizowane radiowo zegarki Mudmaster w kolekcji są zawsze ustawione na prawidłowy czas, ponieważ są zsynchronizowane z zegarem atomowym.

Inne zegarki G-Shock z tej samej rodziny

Jeśli szukasz wodoodpornego modelu G-Shock z wykresami pływów, obejrzyj serię Gulfmaster. Jeśli szukasz profesjonalnego zegarka typu pilot, przejdź do Gravity Master. Zarówno Gulfmaster, Gravity Master, jak i Mudmaster są częścią G-Shock Master of G-rodziny, który został opracowany specjalnie dla profesjonalistów.

Kup zegarek G-Shock Mudmaster online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.