Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
mudmaster banner

G-Shock Master Of G Mudmaster zegarki

Każdy wie, że zegarki G-Shock są najtrwalszymi i najmocniejszymi zegarkami. G-Shock Mudmaster idzie o krok dalej. Jest nie tylko odporny na wstrząsy, ale także ekstremalnie odporny na wodę, kurz i brud. Nadaje się zwłaszcza dla profesjonalistów i każdego, kto lubi pracować rękoma lub lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. A nawet jeśli nie, G-Shock Mudmaster to praktyczny i praktycznie niezniszczalny zegarek, którym można cieszyć się przez bardzo długi czas.

10 zegarki

Technologia G-Shock Mudmaster

Jak to możliwe, że zegarek G-Shock Mudmaster może być tak odporny na wpływy zewnętrzne? Wynika to z jego wyjątkowej konstrukcji. Mechanizm jest przymocowany do koperty jedynie w kilku istotnych punktach, dzięki czemu - tak jakby - unosi się i jest mniej wrażliwy na wstrząsy. Co więcej, koperta jest skonstruowana w określony sposób i zawiera materiały pochłaniające wstrząsy. Ta myśl realizowana jest także w innych elementach, które są podatne na uszkodzenia, a zatem na przepływ wody lub brudu. Przyciski zegarka wyposażone są w uszczelki ochronne, które zatrzymują błoto i kurz, a jednocześnie zapewniają dodatkową amortyzację przy uderzeniach. Ponadto łatwe w obsłudze duże przyciski mają falistą strukturę o właściwościach antypoślizgowych.

Podwójny i potrójny sensor

Zegarki Mudmaster są standardowo wyposażone w podwójnsensor G-Shock. Za pomocą tych przycisków masz szybki i łatwy dostęp do kompasu i termometru. Niektóre zegarki mają potrójny czujnik; zawierają one oprócz kompasu i termometru barometr/wysokościomierz. Idealny dla entuzjastów sportów outdoorowych i kamperów.

Solarny i synchronizowany radiowo

Jeśli zdecydujesz się na model Mudmaster zasilany energią słoneczną, będziesz jeszcze lepiej chroniony. Ponieważ bateria (która w modelach G-Shock działa i tak wyjątkowo długo) nie musi być wymieniana, nie trzeba otwierać koperty, a uszczelki pozostają nienaruszone.
Synchronizowane radiowo zegarki Mudmaster w kolekcji są zawsze ustawione na prawidłowy czas, ponieważ są zsynchronizowane z zegarem atomowym.

Inne zegarki G-Shock z tej samej rodziny

Jeśli szukasz wodoodpornego modelu G-Shock z wykresami pływów, obejrzyj serię Gulfmaster. Jeśli szukasz profesjonalnego zegarka typu pilot, przejdź do Gravity Master. Zarówno Gulfmaster, Gravity Master, jak i Mudmaster są częścią G-Shock Master of G-rodziny, który został opracowany specjalnie dla profesjonalistów.

Kup zegarek G-Shock Mudmaster online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.