Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
G-Shock G-Squad

G-Shock G Squad zegarki

G-Shock G-Squad wspiera Twój zdrowy styl życia. Z wieloma funkcjami, które pomogą Ci być aktywnym; Akcelerometr 3-osiowy mierzy dzienną liczbę kroków, a także prędkość chodzenia lub biegu. Za pomocą Bluetooth® zegarek łączy się ze smartfonem i wysyła dane do aplikacji G-SHOCK Connected, umożliwiając śledzenie postępów. Odporny na wstrząsy i wodę. G-Squad to Twój idealny partner treningowy.

21 zegarki

Sportowe zegarki dla mężczyzn i kobiet

Kolekcja G-Squad marki G-Shock to sportowe zegarki dla mężczyzn, które mogą spodobać się również kobietom. Niezależnie od tego, czy wyruszasz w dzicz, czy chcesz ustanowić nowy rekord życiowy na bieżni, G-Squad jest idealnym przedłużeniem Twojej ręki. Szukasz zegarka, który pozwoli Ci beztrosko przepłynąć przez każdą kałużę błota i przelecieć przez każdy tor przeszkód? Sprawdź kolekcję Mudmaster!