Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
G-Shock G-Squad

G-Shock G Squad zegarki

G-Shock G-Squad wspiera Twój zdrowy styl życia. Z wieloma funkcjami, które pomogą Ci być aktywnym; Akcelerometr 3-osiowy mierzy dzienną liczbę kroków, a także prędkość chodzenia lub biegu. Za pomocą Bluetooth® zegarek łączy się ze smartfonem i wysyła dane do aplikacji G-SHOCK Connected, umożliwiając śledzenie postępów. Odporny na wstrząsy i wodę. G-Squad to Twój idealny partner treningowy.

21 zegarki

Sportowe zegarki dla mężczyzn i kobiet

Kolekcja G-Squad marki G-Shock to sportowe zegarki dla mężczyzn, które mogą spodobać się również kobietom. Niezależnie od tego, czy wyruszasz w dzicz, czy chcesz ustanowić nowy rekord życiowy na bieżni, G-Squad jest idealnym przedłużeniem Twojej ręki. Szukasz zegarka, który pozwoli Ci beztrosko przepłynąć przez każdą kałużę błota i przelecieć przez każdy tor przeszkód? Sprawdź kolekcję Mudmaster!