Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

G-Shock Damskie zegarki

Nasza kolekcja damskich zegarków G-Shock składa się z solidnych zegarków w różnych kolorach i wyluzowanych nadrukach. Dla przykładu, jest tam modna kolekcja G-Shock Baby-G i cyfrowe modele retro G-Shock Classic. Zegarki G-Schock mają co najmniej 10 ATM odporności na wodę i są bardzo odporne na brutalne obnoszenie się. Przejżyj także kolekcję popularnych męskich zegarków G-Shock.

52 zegarki

Kolekcja damska G-Shock składa się z wielu różnych stylów. Możesz wybrać prosty, minimalistyczny zegarek lub bardziej wytrzymały model, jeśli potrzebujesz mocnego zegarka. Niezależnie od tego, co wybierzesz, zegarki G-Shock wyglądają ponadczasowo i z klasą na każdym kobiecym nadgarstku. Częstym pytaniem zadawanym przez panie jest: "Czy G-Shock będzie na mnie dobrze wyglądał, jeśli mam mniejszy rozmiar nadgarstka?". Dobrze jest wiedzieć, że zegarki G-Shock nie są przeznaczone wyłącznie dla facetów z dużymi nadgarstkami lub przedramionami o kształcie pnia drzewa. Jeśli wolisz mniejsze modele, zapoznaj się z kolekcją Baby-G.