Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

G-Shock Damskie zegarki

Nasza kolekcja damskich zegarków G-Shock składa się z solidnych zegarków w różnych kolorach i wyluzowanych nadrukach. Dla przykładu, jest tam modna kolekcja G-Shock Baby-G i cyfrowe modele retro G-Shock Classic. Zegarki G-Schock mają co najmniej 10 ATM odporności na wodę i są bardzo odporne na brutalne obnoszenie się. Przejżyj także kolekcję popularnych męskich zegarków G-Shock.

64 zegarki

Kolekcja damska G-Shock składa się z wielu różnych stylów. Możesz wybrać prosty, minimalistyczny zegarek lub bardziej wytrzymały model, jeśli potrzebujesz mocnego zegarka. Niezależnie od tego, co wybierzesz, zegarki G-Shock wyglądają ponadczasowo i z klasą na każdym kobiecym nadgarstku. Częstym pytaniem zadawanym przez panie jest: "Czy G-Shock będzie na mnie dobrze wyglądał, jeśli mam mniejszy rozmiar nadgarstka?". Dobrze jest wiedzieć, że zegarki G-Shock nie są przeznaczone wyłącznie dla facetów z dużymi nadgarstkami lub przedramionami o kształcie pnia drzewa. Jeśli wolisz mniejsze modele, zapoznaj się z kolekcją Baby-G.