Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
G-Shock zegarki

G-Shock Ana Digi zegarki

Casio, którego częścią jest G-Shock, od wielu lat wyznacza trendy w dziedzinie zegarków. Po tym, jak w latach 80-tych myślano, że czas zegarków z tarczą analogową się skończył, a zegarki cyfrowe zdominowały rynek, marka Casio udowodniła coś przeciwnego ze swoimi modelami G-Shock. Casio udało się wprowadzić zegarki z cyfrowym i analogowym ekranem - zegarki analogowo-cyfrowe (ana-digi). Zegarki analogowo-cyfrowe G-Shock można zatem rozpoznać po tarczy, która ma zarówno „normalne” wskazówki, jak i oddzielne cyfrowe okienko, które oferuje dodatkowe funkcje i dalsze informacje. To idealnyie, gdy potrzebujesz więcej niż tylko odczytania czasu, ale nie chcesz nosić kompletnego zegarka cyfrowego.

93 zegarki

Szeroki wybór analogowo-cyfrowych zegarków G-Shock

Większość analogowych zegarków G-Shock ma tarczę o średnicy 40 milimetrów lub większą. Więc jeśli masz bardzo mały nadgarstek, ten typ zegarka może być nieco zbyt mało delikatny. Jednak niektóre modele Baby-G mają nieco subtelną budowę, więc będą lepiej pasować. Możesz również wybierać spośród różnych rodzajów pasków, w tym metalowych i plastikowych. Wraz z kolorem jest to bardzo ważne dla wyglądu zegarka. Wolisz kompletnie czarny model, czy odważysz się na wariant różowy lub w kolorze morskiej zieleni?

Kup analogowo-cyfrowy zegarek G-Shock online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi czekają na Twój telefon lub mail.