Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
G-Shock zegarki

G-Shock Ana Digi zegarki

Casio, którego częścią jest G-Shock, od wielu lat wyznacza trendy w dziedzinie zegarków. Po tym, jak w latach 80-tych myślano, że czas zegarków z tarczą analogową się skończył, a zegarki cyfrowe zdominowały rynek, marka Casio udowodniła coś przeciwnego ze swoimi modelami G-Shock. Casio udało się wprowadzić zegarki z cyfrowym i analogowym ekranem - zegarki analogowo-cyfrowe (ana-digi). Zegarki analogowo-cyfrowe G-Shock można zatem rozpoznać po tarczy, która ma zarówno „normalne” wskazówki, jak i oddzielne cyfrowe okienko, które oferuje dodatkowe funkcje i dalsze informacje. To idealnyie, gdy potrzebujesz więcej niż tylko odczytania czasu, ale nie chcesz nosić kompletnego zegarka cyfrowego.

92 zegarki

Szeroki wybór analogowo-cyfrowych zegarków G-Shock

Większość analogowych zegarków G-Shock ma tarczę o średnicy 40 milimetrów lub większą. Więc jeśli masz bardzo mały nadgarstek, ten typ zegarka może być nieco zbyt mało delikatny. Jednak niektóre modele Baby-G mają nieco subtelną budowę, więc będą lepiej pasować. Możesz również wybierać spośród różnych rodzajów pasków, w tym metalowych i plastikowych. Wraz z kolorem jest to bardzo ważne dla wyglądu zegarka. Wolisz kompletnie czarny model, czy odważysz się na wariant różowy lub w kolorze morskiej zieleni?

Kup analogowo-cyfrowy zegarek G-Shock online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi czekają na Twój telefon lub mail.