Fossil Townsman zegarki

Fossil Townsman - zegarek rozpoznawalny dzięki minimalistycznej stalowej tarczy i skórzanemu paskowi. Ten model Fossil jest dostępny w wersji automatycznej i chronografu o średnicy 40 mm, 44 mm lub 48 mm. Wszystkie modele Townsman są wodoodporne do 5 baró, co oznacza, że możesz w nich wziąć prysznic.
4 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Cena
Grubość koperty
Tworzywo koperty
Kolor zegarka
Kolor tarczy
Powrót Filtr
 

Fossil Townsman w wersji chronografu charakteryzuje się połączeniem chronograficznych funkcji i stylu. Na przykład, funkcja stopera może być używana do odczytu czasu na wyświetlaczach pomocniczych. W modelu Townsman Automatic nie ma tej funkcji, ale czyni to go mniej wyjątkowym. Na przykład Townsman Automatic jest mechanicznie nakręcany przez zintegrowany mechanizm zwijający, który działa pod wpływem ruchów użytkownika. To sprawia, że ten typ zegarka jest przyjazny dla środowiska. Specjalną wersją Townsman Automatic jest zegarek szkieletowy (Skeleton). Zegarek ten jest rozpoznawalny dzięki przezroczystej obudowie, która zapewnia widoczność genialnej pracy kół zębatych. Z pomocą tego zegarka z pewnością przyciągniesz wzrok  do Twojego nadgarstka.

Kup zegarek Fossil Townsman na Masters In Time

Masters In Time to specjalista online od zegarków, gdzie najważniejsza jest wiedza i obsługa klienta. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój mail lub telefon.