Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Fossil Townsman zegarki

Fossil Townsman - zegarek rozpoznawalny dzięki minimalistycznej stalowej tarczy i skórzanemu paskowi. Ten model Fossil jest dostępny w wersji automatycznej i chronografu o średnicy 40 mm, 44 mm lub 48 mm. Wszystkie modele Townsman są wodoodporne do 5 baró, co oznacza, że możesz w nich wziąć prysznic.

Fossil Townsman w wersji chronografu charakteryzuje się połączeniem chronograficznych funkcji i stylu. Na przykład, funkcja stopera może być używana do odczytu czasu na wyświetlaczach pomocniczych. W modelu Townsman Automatic nie ma tej funkcji, ale czyni to go mniej wyjątkowym. Na przykład Townsman Automatic jest mechanicznie nakręcany przez zintegrowany mechanizm zwijający, który działa pod wpływem ruchów użytkownika. To sprawia, że ten typ zegarka jest przyjazny dla środowiska. Specjalną wersją Townsman Automatic jest zegarek szkieletowy (Skeleton). Zegarek ten jest rozpoznawalny dzięki przezroczystej obudowie, która zapewnia widoczność genialnej pracy kół zębatych. Z pomocą tego zegarka z pewnością przyciągniesz wzrok  do Twojego nadgarstka.

Kup zegarek Fossil Townsman na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od zegarków, gdzie najważniejsza jest wiedza i obsługa klienta. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój mail lub telefon.