Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Fossil

Smartwatche Fossil

Gama smartwatchy Fossil to idealne połączenie modnego stylu i zaawansowanej technologii. Kolekcja obejmuje zarówno pełnoekranowe smartwatche z ekranem dotykowym, jak i stylowe hybrydowe smartwatche.
Odkryj świat wykraczający poza zwykłe mówienie któa godzina i wkrocz w przyszłość stylowej technologii do noszenia!

5 zegarki

Smartwatche dotykowe i hybrydowe

Gamę smartwatchy Fossil Q można podzielić na dwa typy zegarków: zegarki z ekranem dotykowym i zegarki hybrydowe.
Wyświetlacze w smartwatchach działają trochę jak smartfon. Funkcjonalności i aplikacje na tych zegarkach są dostępne i obsługiwane za pomocą ekranu dotykowego, który można w pełni dostosować do swojego stylu. Smartwatch synchronizuje się ze smartfonem i automatycznie aktualizuje datę i godzinę.
Hybrydowe smartwatche to regularne analogowe zegarki kwarcowe z inteligentnymi funkcjami ukrytymi w środku. Aby uzyskać dostęp do inteligentnych funkcji, musisz podłączyć zegarek do smartfona za pomocą łącza Bluetooth.
Niezależnie od tego, który smartwatch Fossil wybierzesz, zawsze otrzymasz klasyczny retro wygląd Fossil z najnowocześniejszą technologią! Bardziej interesują Cię zegarki cyfrowe? Rzuć okiem na nasze zegarki cyfrowe.

Kompatybilność

Smartwatche Fossil Q są kompatybilne z iOS i Androidem. Zawsze sprawdź instrukcję po najświeższe informacje.

Zmień wygląd swojego zegarka Fossil za pomocą innego paska

Możesz nie tylko zmienić tarczę zegarka, aby dostosować ją do nastroju i stylu, Fossil Q ma także wiele łatwych w wymianie pasków, aby jeszcze bardziej spersonalizować swój zegarek!

Kup smartwatch Fossil online

Kupuj pewnie na Mastersintime.pl. Masz 30 dni na zmianę zdania i w tym czasie możesz bezpłatnie zwrócić swój zakup. Gwarantujemy bezpłatną wysyłkę zamówień powyżej 50 EUR. 

Chcesz być na bieżąco z nowościami dotyczącymi zegarków i atrakcyjnymi promocjami? Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj rabat w wysokości 5 EUR na Twoje zamówienie.