Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Flik Flak zegarki

Flik Flak Story Time 3 zegarki

Zegarek Flik Flak Story Time 3 to idealny pierwszy zegarek dla dzieci. Nie tylko wygląda super uroczo, ale dzięki znanym na całym świecie wskazówkom Flik i Flak jest pewność, że nawet małe dzieci szybko opanują odczytywanie czasu. Ponadto wszystkie zegarki Flik Flak nie zawierają BPA, są wodo i wstrząsoodporne oraz zostały wyprodukowane w Szwajcarii, co gwarantuje, że mały właściciel będzie się cieszył swoim zegarkiem Flik Flak Story Time 3 (i będzie mógł bez wysiłku odczytać godzinę, co również nie jest bez znaczenia) przez bardzo długi czas.

28 zegarki

Kolorowa kolekcja Flik Flak Story Time 3

Zegarki Flik Flak Story Time 3 są dostępne w wielu wariantach i kolorach, co sprawia, że zarówno chłopcy, jak i dziewczęta znajdą wśród nich bardzo ładne modele. Co powiesz na różowy lub fioletowy wariant z jednorożcami lub biedronkami na pasku zegarka? Jeśli szukasz mocniejszego modelu, wybierz zielony lub niebieski zegarek Flik Flak z dinozaurami lub rekinami na pasku. A jeśli pasek zabrudzi się po wariactwach na placu zabaw, to żaden problem. Modele z materiałowym paskiem bez problemu wypierzesz w pralce (do 40 stopni, najlepiej w skarpetce). W ten sposób zegarek znów jest jak nowy, idealny!

Kup zegarek Flik Flak Story Time 3 online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klietna i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.