Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Flik Flak zegarki

Flik Flak Power Time 5 zegarki

Szukasz zegarka dla dzieci, który jest zarówno dobrej jakości, jak i wodo i wstrząsoodporny, ale przede wszystkim - taki dzięki któremu odczytywanie czasu jest dziecinnie proste? W takim razie sprawdź naszą kolekcję zegarków Flik Flak Power Time 5. Te stylowe zegarki są idealne dla dzieci, które mają już własne wyczucie mody, ale wciąż są po prostu dziećmi. Na przykład wszystkie zegarki Flik Flak Power Time 5 są mega kolorowe, ale różnica między godzinami a minutami cały czas pozostaje wyraźna. Ostatecznie cel zegarka pozostaje, oczywiście, najważniejszy, a jest nim nauka prawidłowego odczytywania czasu. Ale w jakim dobrym stylu!

46 zegarki

Kolorowa kolekcja Flik Flak Power Time 5

W kolekcji Flik Flak Power Time 5 znajdują się ładne zegarki zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Co powiesz na fajny niebieski model z wojskowym nadrukiem? A może wolisz model z flamingami i krokodylami na pasku? Niezależnie od tego, który wybierzesz, szczęśliwy właściciel będzie miał lata przyjemności z zegarka. Oprócz tego, że wszystkie modele są wstrząsoodporny i dobrej jakości (wszystkie zegarki dla dzieci są szwajcarskie), modele z tekstylnym paskiem można również łatwo prać w pralce (w temepraturze 40 stopni, w skarpetce). Idealny na popołudnie na placu zabaw!

Kup zegarek Flik Flak Power Time 5 online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klietna i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.