Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Festina zegarki

Festina Meskie Chronobike zegarki

Producent zegarków marka Festina jest sponsorem i oficjalnym chronometrażystą imprez kolarskich, takich jak Tour de France i Giro d'Italia już od dawna. Dlatego od początku tego wieku marka produkuje serię chronografów rowerowych: Festina Chrono Bike. Zobacz tutaj najnowszą kolekcję.

18 zegarki

Inspirowane rowerami wyścigowymi i kolarzami

Design zegarków w kolekcji Festina Chrono Bike zawsze inspirowany jest rowerami wyścigowymi ikolarzami. Poza tym, oczywiście, że są to bardzo funkcjonalne chronografy, dzięki którym można na przykład mierzyć czasy okrążeń, Festina zapewnia, że każdego roku na zegarkach będzie coś nowego do odkrycia. Na przykład w 2018 tarcze chronografu mają kształt tarczy hamulcowej, a umiejscowienie wskazówek jest inspirowane kołami zębatymi. Konstrukcja przycisków jest oparta na tarczy hamulca rowerów wyścigowych. W innych latach metalowa bransoleta miała ogniwka jak łańcuch rowerowy, a w 2016 r. uchwyty miały kształt klasycznej kierownicy roweru szosowego.
Dzięki zegarkowi Festina Chrono Bike zawsze masz wybór pomiędzy metalowym lub gumowym paskiem i różnymi kolorowymi tarczy. Co roku marka wypuszcza na rynek jedno bardzo specjalne wydanie w limitowanej edycji. Jak można się spodziewać, ten chronograf jest również zapakowany w specjalnie zaprojektowane pudełko.

Kup zegarek Festina Chrono Bike online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.