Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Propozycje prezentów na Dzień Ojca

Twój tata zasługuje na najlepszy prezent na Dzień Ojca! To człowiek, który zawsze przy Tobie stał. Towarzyszył Ci, gdy kupowałeś swój pierwszy samochód. Pomagał przy układaniu parkietu. Ta lista się nie kończy. Dzięki zegarkowi na Dzień Ojca pokażesz, jak jest dla Ciebie ważny. W przeszłości, teraz i w przyszłości, ponieważ prezent w postaci zegarka jest na zawsze. Na tej stronie zebraliśmy porady i pomysły na prezenty na Dzień Ojca. W ten sposób sprawisz, że Twój taka będzie miał niezapomniany Dzień Ojca.

Line divider

Dzień do zapamiętania w pasującym zegarku

Zwykle to ojciec daje synowi zegarek na specjalną okazję. Na przykład po maturze lub na wesele. Ale dlaczego syn nie miałby dać zegarka ojcu? Jest to przecież prezent o dużej wartości symbolicznej. Dosłownie dajesz komuś swój czas w ramach podziękowania za wszystko, co dla Ciebie zrobił. Co więcej, Twój tata może korzystać z zegarka na co dzień. Zegarek jest zatem nie tylko oryginalnym, ale także praktycznym prezentem na Dzień Ojca.

Line divider
Line divider

Odświętne pakowanie prezentów

A jeśli w zamówieniu wskażesz, że zegarek ma być prezentem na Dzień Ojca, my odświętnie go opakujemy!

Line divider