Wyprzedaż! Aż do 80% rabatu, przejrzyj nasze oferty!

Dostępność

Produkt dostępny od ręki

Na stronie z listą produktów, poniżej produktów jest wskazane, czy produkt jest dostępny od ręki.

Lokalizacja magazynu

Dokładna lokalizacja produktu jest podana na stronie produktu, jeśli produkt nie znajduje się w magazynie centralnym, ale na przykład w jednym z naszych sklepów.

Gdy produkt znajduje się w magazynie, ale nie w najbardziej dogodnym dla Ciebie miejscu, możesz zamówić produkt online. Pamiętaj, że przy składaniu zamówienia online na produkt, który nie znajduje się w naszym magazynie centralnym, dostawa może potrwać kilka dni dłużej. Nie masz ochoty czekać? Możesz również odebrać produkty w naszych sklepach. Wybierz opcję "odbiór osobisty". Produkt zostanie wysłany do wybranej lokalizacji.

Produkty, które nie są w magazynie w naszym magazynie centralnym mają inne terminy dostaw. Szacowany czas dostawy jest podany pod przyciskiem "+ w Koszyku" na stronie produktu i na stronie zamówienia.

Produkt (czasowo) niedostępny

Jeśli produktu nie ma w magazynie, możesz umieścić produkt na swojej liście życzeń. Zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz zostawić swoje imię i adres e-mail. Gdy tylko produkt będzie znowu dostępny, otrzymasz e-mail z powiadomieniem. Następnie możesz zdecydować, czy chcesz kupić produkt.

'Wysyłka od 24 do 72 hours'

Ze względów bezpieczeństwa nie jesteśmy w stanie przechowywać wszystkich zegarków w naszym centralnym magazynie lub sklepach. Jeśli jest napisane "Wysyłka od 24 do 72 godzin" pod opisem produktu, oznacza to, że produkt znajduje się w magazynie zewnętrznym. Po zamówieniu tego produktu zewnętrzny magazyn wysyła produkt do naszej siedziby głównej, skąd wysyłamy go do Ciebie. Ten proces trwa 24 - 72 godziny.