Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Dostępność

Produkt dostępny od ręki

Na stronie z listą produktów, poniżej produktów jest wskazane, czy produkt jest dostępny od ręki.

Lokalizacja magazynu

Dokładna lokalizacja produktu jest podana na stronie produktu, jeśli produkt nie znajduje się w magazynie centralnym, ale na przykład w jednym z naszych sklepów.
Gdy produkt znajduje się w magazynie, ale nie w najbardziej dogodnym dla Ciebie miejscu, możesz zamówić produkt online. Pamiętaj, że przy składaniu zamówienia online na produkt, który nie znajduje się w naszym magazynie centralnym, dostawa może potrwać kilka dni dłużej. Nie masz ochoty czekać? Możesz również odebrać produkty w naszych sklepach. Wybierz opcję "odbiór osobisty". Produkt zostanie wysłany do wybranej lokalizacji.
Produkty, które nie są w magazynie w naszym magazynie centralnym mają inne terminy dostaw. Szacowany czas dostawy jest podany pod przyciskiem "+ w Koszyku" na stronie produktu i na stronie zamówienia.

Produkt (czasowo) niedostępny

Jeśli produktu nie ma w magazynie, możesz umieścić produkt na swojej liście życzeń. Zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz zostawić swoje imię i adres e-mail. Gdy tylko produkt będzie znowu dostępny, otrzymasz e-mail z powiadomieniem. Następnie możesz zdecydować, czy chcesz kupić produkt.

'Wysyłka od 24 do 72 hours'

Ze względów bezpieczeństwa nie jesteśmy w stanie przechowywać wszystkich zegarków w naszym centralnym magazynie lub sklepach. Jeśli jest napisane "Wysyłka od 24 do 72 godzin" pod opisem produktu, oznacza to, że produkt znajduje się w magazynie zewnętrznym. Po zamówieniu tego produktu zewnętrzny magazyn wysyła produkt do naszej siedziby głównej, skąd wysyłamy go do Ciebie. Ten proces trwa 24 - 72 godziny.