Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Dlaczego kupować w HWG

<h1>Dlaczego kupować w HWG</h1>

Bezpłatny zwrot

Zwróć paczkę za darmo do Holland Watch Group, korzystając z bezpłatnej usługi zwrotu w lokalnym punkcie wysyłki. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych ze zwrotem paczki!

Dodatkowy rok gwarancji HWG+

HWG jest oficjalnym dilerem marek zegarków, które oferujemy. Oprócz ustawowej dwuletniej gwarancji międzynarodowej, otrzymasz gwarancję HWG na kolejny rok!
Line

Zegarkowy specjalista – Zawsze może to zrobić

Czy Twój zegarek wymaga naprawy? A może trzeba wymienić mechanizm? HWG ma własny serwis z certyfikowanymi zegarmistrzami, którzy naprawiają zegarek, nawet po okresie gwarancji wynoszącym dwa lata.

Najpierw bezpieczeństwo

HWG jest członkiem E-Commerce Europe i oferuje niezawodny i bezpieczny sposób dokonywania zakupów. Płacenie za zamówienie jest bardzo łatwe dzięki naszym metodom płatności takim jak karta kredytowa i IDeal.
Line

Gwarantowany zwrot pieniędzy!

W HWG masz 30 dni na zmianę zdania. Czy nie jesteś całkowicie zadowolony z zakupu? Zwróć go, a otrzymasz zwrot pieniędzy po przybyciu do nas paczki.

Bezpłatna wysyłka

Have you made a choice from our big range? Any order above € 50 will be shipped free. What are you waiting for?

Line

30 days return policy

At HWG you have plenty of time to make a decision about your order. After purchasing a product, you have up to 30 days to return your product. 

Możliwa przyspieszona dostawa

Dzięki naszej usłudze DHL Express możesz jeszcze szybciej cieszyć się zakupionymi przedmiotami! Ponadto DHL Express oferuje jeszcze więcej dodatkowych korzyści, takich jak: śledzenie zamówienia, kontrola nad miejscem dostawy, powiadomienia o dostawie na telefon komórkowy i odebranie z domu zwrotu.

Line

Zapłać później, bez dodatkowych opłat

Czy wolisz zapłacić za zamówienie później? Jest to możliwe w HWG poprzez Klarna. Zapłacisz łatwo i szybko, kiedy Ci najbardziej odpowiada, w podanym okresie czasu.
Line