Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki designerskie: ponadczasowy styl i elegancja

Zegarki designerskie łączą funkcjonalność z estetyką i są wyrazem wyrafinowanego gustu i stylu. Z dbałością o szczegóły i kunsztem, ucieleśniają idealną harmonię pomiędzy formą i funkcją. Niezależnie od tego, czy chodzi o eleganckie, minimalistyczne projekty, wyraziste akcenty kolorystyczne czy skomplikowane rozwiązania w mechanizmie, zegarki te przemawiają do wyrafinowanej wrażliwości entuzjastów zegarków. Oferują wyraz indywidualności, nadając każdemu nadgarstkowi wyrafinowany i nowoczesny wygląd, który bez wysiłku wykracza poza czas.

303 zegarki

Szeroki wybór designerskich zegarków

Kiedy myślisz o designerskim zegarku, na myśl z pewnością przychodzą Ci znane skandynawskie marki, takie jak Danish Design, Skagen i Jacob Jensen, ale inne marki również stawiają na design! Weźmy na przykład szwajcarską markę Movado z minimalistyczną tarczą i wszechobecną charakterystyczną kropką na godzinie 12. Amerykańska marka MVMT również czyni postępy w dziedzinie designu dzięki swoim eleganckim, nowoczesnym projektom.

Kup designerski zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza specjalistyczna są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.