Diesel Mega Chief zegarki

Diesel Mega Chief zegarki

W kolekcji Diesel znajduje się wiele dużych zegarków. Diesel Mega Chief to jedna z linii z kolekcji stałej, którą można nazwać bardzo dużą dzięki kopercie o średnicy 52 mm! Zegarki z tej linii są dostępne w różnych wersjach ze stalowym lub skórzanym paskiem.
7 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Type Band
Tworzywo koperty
Kolor zegarka
Kolor tarczy
Rodzaj zapięcia
Powrót Filtr
 

Cechy charakterytyczne koperty i tarczy

Zegarki Diesel Mega Chief są natychmiast rozpoznawane przez entuzjastów, a to głównie dzięki specjalnie ukształtowanej kopercie, w której kształt fragmentu od koronki do tarczy przypomina kawałek ciasta. W środku znajduje się okienko daty. Na godzinie dwunastej na tarczy znajduje się napis z oryginalnym motto Diesla: "Tylko odważny".

Mega Chief to chronograf i zawiera stoper obsługiwany przez przyciski po obu stronach koronki. Mniejsze tarcze dla minut, sekund i 1/10 sekundy znajdują się po lewej stronie tarczy.

 

Wybór różnych wersji

Zegarek Diesel Mega Chief jest dostępny w różnych wersjach. Możesz wybierać między skórzanymi i metalowymi paskami oraz różnymi kolorami koperty, takimi jak srebro, złoto, czerń i brąz. Są też wyjątkowe modele wykonane w całości w jednym kolorze.

Zegarek Mega Chief jest wodoodporny do 10 ATM, co oznacza, że możesz w nim pływać. Jeśli zamierzasz wejść do wody z zegarkiem, wybierz model z metalowym lub gumowym paskiem. Czy posiadasz już Mega Chief i cchcesz wymienić pasek lub bransoletkę? Spójrz na naszą stronę pasków do zegarków Diesel.

 

Kup zegarek Diesel Mega Chief online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.