Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Diesel zegarki

Diesel Mega Chief zegarki

Zegarek Diesel Mega Chief to zegarek, który zostanie błyskawicznie rozpoznany przez entuzjastów - przez unikalny kształt koperty. To, co sprawia, że koperta jest tak wyjątkowa, to fakt, że z koronki wystaje na tarczy kolisty kształt. Pośrodku znajduje się okienko daty, co wyróżnia ją jeszcze bardziej. Pod cyfrą dwanaście przykręcona jest plakietka z oryginalnym mottem marki Diesel "tylko odważni”. Wszystkie wyjątkowe cechy, których nie możesz zignorować jako koneser. Oprócz wyglądu zegarek Diesel Mega Chief ma również wiele przydatnych funkcji, w tym stoper obsługiwany za pomocą przycisków po obu stronach koronki. Małe tarcze chrono dla minut, sekund i dziesiętnych części sekund znajdują się po lewej stronie tarczy. Zegarek Diesel Mega Chief jest nie tylko mega fajny, ale także bardzo praktyczny.

1 zegarki

Zakup zegarka Diesel Mega Chief

Diesel Mega Chief jest dostępny w różnych wariantach. Możesz wybrać model Mega Chief z brązowym skórzanym paskiem do zegarka, ale dostępne są również modele z paskiem z ogniwek. Czy w tym drugim przypadku preferujesz całkowicie złoty model, czy jest to zbyt ostentacyjne i wolisz całkowicie czarny? Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, na pewno się wyróżnisz  tłumu!

Kup zegarek Diesel Mega Chief online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz r ady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.