Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Danish Design Zegarki tytanowe

Danish Design, marka wywodząca się ze Skandynawii, założona w 1988 roku. Marka od samego początku stawia na kilka elementów - trwałość, harmonię i design. Dlatego decyzja Danish Design o włączeniu do kolekcji zegarków tytanowych mówi sama za siebie, biorąc pod uwagę ogromną trwałość materiału. Ponadto tytan jest również lekki, odporny na wgniecenia i korozję oraz hipoalergiczny, co oznacza, że materiał nie wywołuje reakcji ze skórą. Nie wspominając o jego eleganckim i ponadczasowym designie.

36 zegarki

Kup tytanowy zegarek Danish Design

Tytanowe zegarki Danish Design są dostępne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wśród nich możesz wybrać zegarek całkowicie wykonany z tytanu lub tylko tytanową kopertę. Gdy wybierasz pierwszą opcję, to nie oznacza, że możesz wybrać tylko „prosty srebrno-szary zegarek”. Istnieją nawet tytanowe zegarki Danish Design z dwukolorowym tytanowym paskiem. Decydując się na tytanową kopertę zegarka, możesz również wybrać pasek skórzany lub tekstylny. Nie możesz się zdecydować, który pasek jest Twoim ulubionym? Następnie spójrz na naszą wyszukiwarkę pasków. Postępując zgodnie z instrukcjami tego narzędzia, w kilku krokach dowiesz się, które inne paski pasują do Twojego zegarka. Czy możesz łatwo dopasować zegarek do okazji lub stroju? 

Kup tytanowy zegarek Danish Design online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.