Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Cluse zegarki

Cluse Minuit zegarki

Jak można się spodziewać po Cluse, zegarki z jej serii Minuit są rozpoznawalne dzięki typowym cechom tej marki  - prostocie, elegancji i czystym przekazie. Stonowana tarcza w połączeniu z rzymską liczbą 12 sprawia, że ten model jest nieco bardziej wyjątkowy niż inne modele z kolekcji Cluse i, jak marka to sama przyznaje, nieco bardziej "glamour”. Niezależnie od tego, który zegarek Cluse Minuit wybierzesz, jesteśmy pewni, że nigdy się nim nie znudzisz. Jeśli jednak jesteś już trochę znudzony lub Twój obecny zegarek Cluse Minuit nie pasuje do Twojego nowego stroju, zawsze możesz wybrać nowy pasek do zegarka. Ponieważ są one bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, w ciągu kilku sekund masz na nadgarstku zupełnie nowy zegarek. Idealny!

12 zegarki

Szeroka oferta zegarków Cluse Minuit

Rozumiemy, że zegarek Cluse Minuit jest wysoko na Twojej liście życzeń, ale czy już zdecydowałeś, jaki kolor i rodzaj paska wybrać? Można na przykład wybrać model w całości w kolorze czarnym (fajnie!), ale także klasyczną dwukolorową wersję. Jeśli lubisz ponadczasowość, możesz oczywiście postawić srebrny z białą tarczą. To prawdziwy bestseller i całkiem rozumiemy dlaczego. Nadal jest Ci trudno wybrać? Zapraszamy do kontaktu, chętnie Ci we wszystkim pomożemy.

Kup zegarek Cluse Minuit online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz ready? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.