Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Cluse zegarki

Cluse Mezczyzni zegarki

Chociaż marka Cluse od dawna koncentrowała się na zegarkach damskich, teraz dostępne są również zegarki męskie tej marki. Kolekcja zegarków dla mężczyzn składa się z modeli, które nadają się nie tylko na okazje rekreacyjne, ale także na bardziej oficjalne wyjścia. I dlatego męski zegarek Cluse z łatwością dopasuje się do Twojego osobistego stylu. To doskonałe akcesorium zarówno do pracy, jak i weekendów.

12 zegarki

Aravis - jedna z męskich kolekcji Cluse

Kolekcja Aravis to jedna z kolekcji męskich Cluse. Punktem wyjścia tej kolekcji jest ścisły minimalizm i stal nierdzewna. Znajduje to odzwierciedlenie w tarczach i kopertach, a także w paskach zegarków. Paski mogą być wykonane z włoskiej skóry lub siateczki, a same zegarki  mogą być chronografami lub modelami analogowymi. Jest jedno podobieństwo - wszystkie zegarki męskie mają okienko daty.

Niezależnie od tego, czy wolisz metalowy czy skórzany pasek, wyraźną czy subtelną tarczę, czy też coś bardziej "brązowego" niż "czarnego" - zegarki męskie Cluse zaspokoją wiele pragnień i preferencji.

Kup zegarek męski Cluse na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejszą wartością. Potrzebujesz pomocy? Nasz Dział Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.