Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Cluse zegarki

Cluse watches black

Cluse charakteryzuje się eleganckimi i minimalistycznymi zegarkami, specjalnie zaprojektowanymi dla kobiet. Zegarki te są dostępne ze stalowym lub skórzanym paskiem oraz kwadratową lub okrągłą tarczą zegarka o takiej samej średnicy. Dzięki temu zegarki Cluse pasują niemal do każdego nadgarstka. Skupiamy się na materiale, stylu, jakości i przystępności. Cluse ma na przykład czarne zegarki w swojej kolekcji. Oczywiście „czarny zegarek” nie musi oznaczać, że cały zegarek jest czarny. Co powiesz na zegarek z czarną tarczą i różowym paskiem milanese? Albo czarna skórzana bransoletka z białą tarczą i srebrnymi wskazówkami? Zegarek Cluse zupełnie się odmienie, gdy wybierzesz ten sam model ale ze złotymi wskazówkami.

Ponieważ możesz zmieniać go bez końca, dopasowanie zegarka do innej biżuterii lub stroju jest bardzo łatwe. Dodatkową zaletą jest to, że opaski Cluse są łatwe do wymiany.  Pozwala to nadać zegarekowi zupełnie inny wygląd w ciągu kilku minut. Charakterystyczny jest zawsze optymalny komfort noszenia. 

Kup czarny zegarek Cluse na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od zegarków, gdzie najcenniejsza jest wiedza i obsługa klienta. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój mail lub telefon.