Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Cluse zegarki

Cluse Boho Chic zegarki

Cluse to marka znana z minimalistycznych zegarków, a seria Boho Chic jest chyba najlepszym tego przykładem. Wcześniej znany jako La Bohème, Boho Chic to zegarek o prostym designie bez niepotrzebnych dodatków. Powiększona tarcza, która jest nie tylko wyjątkowo szczegółowa, ale także bardzo cienka, sprawia, że Boho Chic jest zdecydowanym faworytem. Dodatkowo proste wskazówki i indeksy na tarczy sprawiają, że zegarek jest po prostu piękny w swojej prostocie. Dodatkową zaletą zegarka Cluse jest to, że istnieje szeroki wybór łatwych do wymiany pasków, dzięki czemu możesz w mgnieniu oka nadać swojemu zegarkowi Cluse Boho Chic zupełnie inny wygląd i w ten sposób możesz idealnie dopasować go do swojego stroju.

12 zegarki

Zakup zegarka Cluse Boho Chic

Gdy zakochasz się w wyglądzie zegarka Cluse Boho Chic, przed Tobą mstanie najtrudniejszy wybór. Czy lubisz na przykład skórzane paski, czy paski z ogniwek? Jeśli szukasz delikatnej opaski, możesz skorzystać z plecionej metalowej bransolety – znanej również jako pasek Milanese lub siatkowy. Jeśli szukasz czegoś nieco innego, nawet zegarek Boho Chic z zieloną lub jasnoróżową tarczą może być opcją. Krótko mówiąc, każde życzenie jest brane pod uwagę. Trudno wybrać? W takim razie może rozważ zakup dodatkowego paska do zegarka - to idealne rozwiązanie dla wszystkich wątpiących.

Kup zegarek Boho Chic Cluse online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz ready? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.