Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Citizen zegarki

Citizen Super tytanowe zegarki

Kolekcja Super Tytanium to połączenie lekkiego materiału jakim jest tytan z oryginalną technologią jonowania marki Citizen do większego utwardzenia powierzchni zegarka. Przy użyciu tej technologii, współczynnik twardości na skali twardości Vickersa wynosi 1200, co sprawia, że zegarek jest 5 razy twardszy i 40% lżejszy niż inne zegarki ze stali chirurgicznej. Nie tylko zaawansowana technologia używana w nowych zegarkach Super Titanium sprawia, że są wyjątkowe, ale także konstrukcja detalu. Dynamiczny i sportowy wygląd zegarek zyskuje dzięki obręczy, która rozciąga się w harmonii z koronką. Kolorowe akcenty i zmienny wygląd również ożywiają wygląd tarczy.

19 zegarki

Twardszy niż stal i tytan

. Kolekcja Citizen Super Titanium jest twarda jak skała; dosłownie i w przenośni. Ponad 50 lat temu w 1970 roku Citizen wprowadził na rynek pierwszy lekki zegarek z super tytanu, który był również hipoalergiczny i odporny na rdzę. Był to początek jeszcze większej świetności. Te same renomowane cechy zostały od tamtej pory tylko ulepszone, a rezultatem jest kolekcja Super Titanium. Noś zegarek z pewnością siebie w domu, pracy lub w podróży. Firma Citizen połączyła precyzję, wydajność i wszechstronność w tej wyrafinowanej linii zegarków. Zegarki przekazywane z ojca na syna.