Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Citizen zegarki

Citizen Elegance zegarki

Kolekcja zegarków Citizen Elegance to seria fantastycznych zegarków damskich i ultracienkich modeli męskich. Zastosowane materiały, takie jak masa perłowa i kryształki, dodają elegancji codziennym stylizacjom.

19 zegarki

Buy your Luminox watch easily online at Mastersintime.pl

Mastersintime.pl is the online specialist in brand watches, where service and expertise are paramount. Need advice? Our customer service representatives are waiting for your call or email.

Elegancja zaklęta w zegarku

Linia Citizen Elegance jest już legendarna i budzi w wielu z nas uczucie nostalgii. Na przykład słynna reklama niezwykle rozpoznawalna Citizen Elegance z 1990 roku. „Szykowny, Citizen. Elegancki, Citizen. Obywatelski, Citizen… Elegancja Citizen”. Kampania reklamowa jest z 1990 roku, ale linia Elegance jest bezsprzecznie ponadczasowa.

Wybierz zegarek solarny z mechanizmem eco-drive lub model z Bluetooth. Czy wolisz bardziej minimalistyczny model bez zbyt wielu wiodotrysków? Istnieje również wiele innych opcji!

 

Kup zegarek Citizen Elegance online

Jesteśmy specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza jest najważniejsza. Potrzebujesz pomocy? Przedstawiciele naszego działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.