Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Cena

Jak znaleźć produkt po cenie

Na komputerach stacjonarnych i laptopach: w menu filtrów po lewej stronie rozwinięcia produktu sprawdź zakres cen, który chcesz wyświetlić.
W telefonach komórkowych i tabletach: kliknij szary przycisk "Filtr" po lewej stronie, wybierz "Cena" i sprawdź zakres cen, który chcesz wyświetlić.

Jak ułożyć produkty według ceny

Na komputerze stacjonarnym i laptopie: powyżej produktu po prawej stronie kliknij strzałkę i wybierz "Od najniższego do wysokiego" lub "Od najwyższego do najniższego".
W telefonach komórkowych i tabletach: kliknij strzałkę w przycisku po prawej stronie i wybierz opcję "od najniższej do najwyższej" lub "od najwyższej do najniższej".

Jak znaleźć najtańsze zegarki

Idż do strony Wszystkie zegarki i ustaw sortowanie produktów po prawej stronie na "od najniższej do najwyższej", aby najpierw zobaczyć najtańsze zegarki. Użyj menu filtrów po lewej stronie, aby zawęzić wybór według marki, stylu itp.
Możesz również odwiedzić sekcję Outlet, aby zobaczyć wszystkie oferty specjalne i najlepsze ceny.

Koszt wysyłki

W UE standardowa wysyłka zamówień powyżej 50 EUR jest bezpłatna. Więcej informacji na temat kosztów dostawy można znaleźć na stronie Wysyłki.

Ceny i VAT

Wszystkie produkty na stronie Mastersintime.pl mają doliczony VAT. Wysokość VAT zależy od kraju. Na przykład, aktulany poziom VAT w Holandii to  21% .

Cła i podatki

Wszystkie wskazane ceny na naszej stronie zawierają podatki, takie jak VAT.

W przypadku wysyłki do krajów spoza Unii Europejskiej, w niektórych przypadkach obowiązują inne podatki, opłaty celne i/lub opłaty pobierane przez kraj docelowy.

Więcej informacji na temat podatków poza UE można znaleźć na stronie "Produkty wysyłane poza UE".