Wyprzedaż! Aż do 80% rabatu, przejrzyj nasze oferty!

Cena

Jak znaleźć produkt po cenie

Na komputerach stacjonarnych i laptopach: w menu filtrów po lewej stronie rozwinięcia produktu sprawdź zakres cen, który chcesz wyświetlić.

W telefonach komórkowych i tabletach: kliknij szary przycisk "Filtr" po lewej stronie, wybierz "Cena" i sprawdź zakres cen, który chcesz wyświetlić.

Jak ułożyć produkty według ceny

Na komputerze stacjonarnym i laptopie: powyżej produktu po prawej stronie kliknij strzałkę i wybierz "Od najniższego do wysokiego" lub "Od najwyższego do najniższego".

W telefonach komórkowych i tabletach: kliknij strzałkę w przycisku po prawej stronie i wybierz opcję "od najniższej do najwyższej" lub "od najwyższej do najniższej".

 

Jak znaleźć najtańsze zegarki

Idż do strony Wszystkie zegarki i ustaw sortowanie produktów po prawej stronie na "od najniższej do najwyższej", aby najpierw zobaczyć najtańsze zegarki. Użyj menu filtrów po lewej stronie, aby zawęzić wybór według marki, stylu itp.

Możesz również odwiedzić sekcję Outlet, aby zobaczyć wszystkie oferty specjalne i najlepsze ceny.

Koszt wysyłki

W UE standardowa wysyłka zamówień powyżej 50 EUR jest bezpłatna. Więcej informacji na temat kosztów dostawy można znaleźć na stronie Wysyłki.

 

Ceny i VAT

Wszystkie produkty na stronie Masters In Time mają doliczony VAT. Wysokość VAT zależy od kraju. Na przykład, aktulany poziom VAT w Holandii to  21% .

Cła i podatki

Wszystkie wskazane ceny na naszej stronie zawierają podatki, takie jak VAT.

W przypadku wysyłki do krajów spoza Unii Europejskiej, w niektórych przypadkach obowiązują inne podatki, opłaty celne i/lub opłaty pobierane przez kraj docelowy.

Więcej informacji na temat podatków poza UE można znaleźć na stronie "Produkty wysyłane poza UE".